Ziņu izlaidumi

Augstākais prezidijs paziņo par izmaiņām vispārējās konferences norisē

Turpmāk vairs netiks noturēta sestdienas vakara sesija; 2021. gada oktobra konferenci nebūs iespējams apmeklēt klātienē

2021. gada aprīļa Pasaules ziņojuma izdevums

Tagad ir pieejams Pasaules ziņojuma jaunākais izdevums, kas reizi divos gados apkopo Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas jaunumus.

Baznīca paziņo par jauniem reģionu vadītāju aicinājumiem 2021. gadā

2021. gada 1. augustā Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Eiropas austrumu reģionā stāsies spēkā šādas izmaiņas: jaunais reģiona prezidijs sastāvēs no eldera Hansa Teodora Būma, kurš būs Eiropas austrumu reģiona prezidents, no eldera Skota D. Vaitinga, kurš būs pirmais padomnieks, un no eldera Kirila Pohiļko, kurš būs...

Baznīcas locekļu pulcēšanās joprojām uz laiku tiek atlikta

Ir pagājis viens gads, kopš Baznīcas locekļi nav pulcējušies dievnamos sabata dienā un ieradušies uz citiem pasākumiem citās nedēļas dienās.

Jauns Sākumskolas vispārējais prezidijs

2021. gada aprīļa Vispārējā konferencē tika paziņots par jaunu Sākumskolas vispārējo prezidiju: māsa Kamila N. Džonsone, prezidente (vidū); Māsa Sjūzena H. Portere, pirmā padomniece (pa kreisi); un māsa Eimija Raita, otrā padomniece.

Pravietis paziņo par vēl 20 tempļiem, kas tiks uzcelti

2021. gada 4. aprīlī, vispārējās konferences svētdienas sesijas laikā, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidents Rasels M. Nelsons paziņoja par plāniem uzcelt 20 jaunus tempļus visā pasaulē.

Augstākā prezidija 2021. gada Lieldienu vēstījums

Šajā Lieldienu laikā mēs ar pateicību pieminam mūsu Kunga un Glābēja, Jēzus Kristus, Augšāmcelšanos. Mēs ar prieku pasludinām un svinīgi liecinām, ka, pateicoties Jēzum Kristum, mēs visi atkal dzīvosim.

2021. gada aprīļa vispārējās konferences jaunumi un paziņojumi

Šeit tiks ievietotas visas gaidāmās aprīļa vispārējās konferences svarīgākās ziņas un jaunumi, līdzko tie būs pieejami.

Organizācija FamilySearch aicina visus piedalīties bezmaksas virtuālajā konferencē RootsTech Connect 2021

Organizācija FamilySearch ar prieku paziņo, ka konference RootsTech 2021, ko iepriekš bija plānots noturēt 2021. gada 3.–6. februārī Soltleiksitijā, Jūtas štatā, tiks noturēta 2021. gada 25.–27. februārī virtuālajā vidē kā bezmaksas tiešsaistes pasākums.

2021. gada aprīļa vispārējā konference tiks noturēta tikai virtuāli

Ņemot vērā pastāvīgās bažas par sabiedrības veselības stāvokli visā pasaulē, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs ir paziņojis, ka 2021. gada aprīļa vispārējā konference tiks noturēta tikai virtuālajā vidē.