Ziņu izlaidumi

Organizācija FamilySearch aicina visus piedalīties bezmaksas virtuālajā konferencē RootsTech Connect 2021

Organizācija FamilySearch ar prieku paziņo, ka konference RootsTech 2021, ko iepriekš bija plānots noturēt 2021. gada 3.–6. februārī Soltleiksitijā, Jūtas štatā, tiks noturēta 2021. gada 25.–27. februārī virtuālajā vidē kā bezmaksas tiešsaistes pasākums.

2021. gada aprīļa vispārējā konference tiks noturēta tikai virtuāli

Ņemot vērā pastāvīgās bažas par sabiedrības veselības stāvokli visā pasaulē, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs ir paziņojis, ka 2021. gada aprīļa vispārējā konference tiks noturēta tikai virtuālajā vidē.

Augstākais prezidijs un apustuļi, kuri ir vecāki par 70 gadiem, saņem COVID-19 vakcīnu

Astoņi Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas gados vecākie vadītāji saņēma pirmo COVID-19 vakcīnas devu otrdienas rītā Soltleiksitijā. Šiem vadītājiem ir tiesības uz vakcīnu Jūtas štatā, jo viņi ir vecāki par 70 gadiem. Iepriekšējās nedēļās valstī vakcinēties bija iespēja veselības aprūpes darbiniekiem, neatliekamās palīdzības...

Elderam and māsai Soaress ir diagnosticēts vieglas formas COVID-19

Elders Ulisess Soaress no Divpadsmit apustuļu kvoruma un viņa sieva svētku pārtraukumā izjuta vieglus COVID-19 simptomus.

Jēzus Kristus Baznīca nāk klajā ar 2020. gada Ziemassvētku kampaņu

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca ir visā pasaulē oficiāli uzsākusi 2020. gada Ziemassvētku kampaņu #IzgaismoPasauli. Šajā laikā, kad visā pasaulē ir nepieciešama palīdzība, Baznīca mudina cilvēkus šajos Ziemassvētkos izgaismot pasauli, veicot vienkāršus, taču nozīmīgus kalpošanas darbiņus.

Augstākā prezidija 2020. gada Ziemassvētku vēstījums

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs — prezidents Rasels M. Nelsons, prezidents Dalins H. Oukss un prezidents Henrijs B. Airings — piektdien, 27. novembrī, nāca klajā ar šādu Ziemassvētku vēstījumu. Tas tika izplatīts vairākos Baznīcas saziņas kanālos:

Elderam un māsai Renlandiem diagnosticēts Covid-19

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas pārstāvis Ēriks Hokinss 2020. gada 5. decembrī nāca klajā ar šādu paziņojumu:

Uzstājoties gadskārtējā Ziemassvētku svētbrīdī, Baznīcas vadītāji savos vēstījumos pievēršas Jēzum Kristum

Uzstājoties 2020. gada Augstākā prezidija Ziemassvētku svētbrīdī, pravietis, līdz ar vēl trim Baznīcas vadītājiem, runāja par mīlestību, mieru, izpratni un prieku, ko var iemantot, sekojot Jēzum Kristum.

Prezidents Nelsons izsaka atzinību visiem, kas atsaucās viņa uzaicinājumam izteikt pateicību

Prezidents Rasels M. Nelsons šodienas ierakstā sociālajos medijos, kā arī e-pasta ziņojumā izteica atzinību visiem, kas piedalījās viņa nedēļu ilgajā uzaicinājumā #EsietPateicīgi. „Es esmu pateicīgs un izjūtu pazemību par to, ka jūs pievienojāties, lai pateiktos Dievam par Viņa neskaitāmajām svētībām katram no mums,” viņš ...

Pravietis nāk klajā ar vēstījumu par pateicības dziedinošo spēku

Raselam M. Nelsonam, vispasaules ticības vadītājam un Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidentam, ir jauns vēstījums par cerību, dziedinājumu un vienotību, lai palīdzētu mums izkļūt no Covid-19 dzīlēm un izskaust citas sērgas, tādas kā naids un necilvēcība.