Ziņu izlaidumi

Pravietis nāk klajā ar vēstījumu par pateicības dziedinošo spēku

Raselam M. Nelsonam, vispasaules ticības vadītājam un Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidentam, ir jauns vēstījums par cerību, dziedinājumu un vienotību, lai palīdzētu mums izkļūt no Covid-19 dzīlēm un izskaust citas sērgas, tādas kā naids un necilvēcība.

20. novembrī pravietis nāks klajā ar īpašu video vēstījumu par cerību un dziedināšanu

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas pravietis un prezidents Rasels M. Nelsons 2020. gada 20. novembrī plkst. 11:00 pēc kalnu standartlaika (MST) (20.00 pēc Latvijas laika) dalīsies īpašā video vēstījumā ar visu pasauli.

Atjaunotās ieteikšanas iespējas palīdz jūsu draugiem tikties ar misionāriem

Nesenie atjauninājumi misionāru ieteikšanas sistēmā Baznīcas locekļiem, kas tika izlaisti septembra sākumā, palīdz draugiem tikties ar misionāriem vienkāršākā un uzlabotā veidā.

Tagad vietnē FamilySearch.org ir pieejami 8 miljardi meklējamo vārdu

FamilySearch, pasaulē lielākā ģenealoģijas pakalpojumu vietne, publicējusi 8 miljardus meklējamo vārdu no tās vēsturisko pierakstu kolekcijas.

Elderam un māsai Gongiem diagnosticēts KOVID-19

Kā tika paziņots šīs nedēļas nogales vispārējā konferencē, elders Gerits V. Gongs nesen saskārās ar Covid-19 un personīgi nepiedalījās konferencē. Tagad ir apstiprinājies, ka viņa un māsas Gongas veiktais Covid-19 tests ir pozitīvs. Viņiem slimība noris vieglā formā.

2020. gada oktobra vispārējās konferences kopsavilkums

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas vispārējās konferences notiek ik pēc sešiem mēnešiem. 2020. gada oktobra konference (2020. gada 3. – 4. oktobris) bija tikai digitāla, un to pārraidīja no Tempļa laukuma Soltleiksitijā. Šajā lapā ir kopsavilkums par galvenajiem sprediķiem, jaunumiem un paziņojumiem no 2020. gada oktobra...

Prezidents Nelsons oktobra vispārējā konferencē: Ļaujiet Dievam gūt virsroku, pieņemiet turpmāko ar ticību, pieņemiet „jauno, normālo” dzīvi

Virzieties uz priekšu, pieņemiet turpmāko ar ticību, saredziet to, ka nemierīgi laiki sniedz iespēju garīgi uzplaukt un apņemieties — ļaut Dievam gūt virsroku savā dzīvē. Tie bija daži svarīgākie vēstījumi, kuros dalījās prezidents Rasels M. Nelsons Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas 190-tajā pusgada vispārējā konfe...

2020. gada oktobra vispārējā konferencē paziņotās izmaiņas vadībā

2020. gada oktobra vispārējās konferences sestdienas pēcpusdienas sesijā prezidents Henrijs B. Airings no Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākā prezidija paziņoja par jaunu reģionu Septiņdesmito aicināšanu un par augstāko pilnvaroto — Septiņdesmito un reģionu Septiņdesmito atbrīvošanu no aicinājuma.

Pravieša paziņojumi 2020. gada oktobra vispārējā konferencē – jaunie tempļi

Rasels M. Nelsons, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidents, svētdien, 2020. gada 4. oktobrī, paziņoja par plāniem celt jaunus tempļus visā pasaulē.

Vadītāji iedrošina sievietes būt uzticīgam, vienojošam spēkam, kas mainīs pasauli.

Konferences sieviešu sesijas laikā Augstākais prezidijs un augstākās amatpersonas dalās iedvesmā.