Ziņu izlaidumi

Select a Year

Augstāko vadītāju vēstules par Baznīcas darbību Kovid-19 laikā

Baznīcas atjaunotās vadlīnijas drošai sanāksmju atsākšanai Covid-19 laikā

Augstākais prezidijs nāk klajā ar paziņojumu par tiešsaistes sistēmu tempļa lūgšanu sarakstiem

Šī jaunā sistēma dos iespēju Baznīcas locekļiem nosūtīt templim to cilvēku vārdus, kuriem ir nepieciešama palīdzība, lai vēlāk šie vārdi tiktu pieminēti ticības pilnās lūgšanās.

...

Austrumeiropas prezidija vēstule Kijevas tempļa iesvētīšanas desmitgades jubilejā

"Lai gan pielūgšana templī pašlaik nav iespējama, es jūs aicinu vairāk līdzdarboties ģimenes vēstures darbā." Prezidents Rasels M. Nelsons.

...

Baznīcā tiks izdoti trīs starptautiski žurnāli

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs šodien nāca klajā ar paziņojumu, ka, sākot ar 2021. gada janvāri, Baznīca aizstās savus pašreizējos četrus žurnālus ar trīs globāliem žurnāliem: „Draugs” (bērniem), „Jauniešu spēkam” (jauniešiem) un „Liahona” (pieaugušajiem).

Izmaiņas tempļa endaumentā

Pirmdien, 2020. gada 20. jūlijā Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs nāca klajā ar šādu paziņojumu par izmaiņām tempļa endaumenta ceremonijā:

2020. gada oktobra vispārējā konference būs tikai virtuāla

Konferences sesijas tiks noturētas pēc tāda paša parauga kā konferencē šā gada aprīlī

...

Prezidents Nelsons dalās sociālajā ierakstā par rasismu un aicina ievērot cilvēcisku cieņu

Ņemot vērā nesenos notikumus, Rasels M. Nelsons, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidents, savos sociālo mediju kontos dalījās ar šādu vēstījumu:

Baznīcas sanāksmju noturēšana Latvijā joprojām ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam

Piesardzīga Baznīcas dievkalpojumu, sanāksmju un pasākumu noturēšanas atsākšana būs iespējama tikai pēc Austrumeiropas reģiona prezidija atļaujas un oficiālā paziņojuma saņemšanas.

...

Pēdējo dienu svētie piedalās pasaules mēroga labdarības projektos saistībā ar COVID-19

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs ir izziņojis par pastāvīgu pasaules mēroga projektu īstenošanu COVID-19 pandēmijas radīto problēmu risināšanā. Liekot lietā Baznīcas resursus un brīvprātīgo darbu, ir uzsākti daudzi projekti, ieskaitot palīdzību tik nepieciešamo sejas masku un citu aizsarglīdzekļu izgatavošanā...