Ziņu izlaidumi

2020. gada oktobra vispārējā konference būs tikai virtuāla

Konferences sesijas tiks noturētas pēc tāda paša parauga kā konferencē šā gada aprīlī

...

Prezidents Nelsons dalās sociālajā ierakstā par rasismu un aicina ievērot cilvēcisku cieņu

Ņemot vērā nesenos notikumus, Rasels M. Nelsons, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidents, savos sociālo mediju kontos dalījās ar šādu vēstījumu:

Baznīcas sanāksmju noturēšana Latvijā joprojām ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam

Piesardzīga Baznīcas dievkalpojumu, sanāksmju un pasākumu noturēšanas atsākšana būs iespējama tikai pēc Austrumeiropas reģiona prezidija atļaujas un oficiālā paziņojuma saņemšanas.

...

Pēdējo dienu svētie piedalās pasaules mēroga labdarības projektos saistībā ar COVID-19

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs ir izziņojis par pastāvīgu pasaules mēroga projektu īstenošanu COVID-19 pandēmijas radīto problēmu risināšanā. Liekot lietā Baznīcas resursus un brīvprātīgo darbu, ir uzsākti daudzi projekti, ieskaitot palīdzību tik nepieciešamo sejas masku un citu aizsarglīdzekļu izgatavošanā...

Baznīcas jaunais simbols uzsver Glābēja centrālo nozīmi

Baznīcas pravietis un prezidents Rasels M. Nelsons paziņoja par jauno simbolu un paskaidroja tā nozīmīgumu 2020. gada aprīļa vispārējās konferences sestdienas vakara sesijas laikā.

Pravietis iepazīstina ar jaunu vēstījumu pasaulei: „Jēzus Kristus evaņģēlija pilnības atjaunošana”

190–tās ikgadējās Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas vispārējās konferences svētdienas rīta sesijas laikā prezidents Rasels M. Nelsons iepazīstināja ar vēstījumu, lai godinātu Džozefa Smita Pirmās vīzijas 200–to gadskārtu.

Pravietis paziņo vispārējā konferencē par astoņiem jauniem tempļiem

Pravietis aicina uz Lielās Piektdienas gavēni, lai gūtu atvieglojumu no COVID-19

Prezidents Nelsons aicināja ikvienu pasaules iedzīvotāju atkal gavēt un lūgt Dievu, lai gūtu atvieglojumu no COVID-19. (Iepriekšējais gavēnis par atvieglojuma gūšanu no COVID-19 tika rīkots 2020. gada 29. martā.) Šis globālais gavēnis notiks Lielajā Piektdienā, 2020. gada 10. aprīlī....

Šīs nedēļas vispārējā konference solās būt neaizmirstama

190–tā ikgadējā Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas vispārējā konference (2020. gada 4.–5. aprīlī) atšķirsies no visām citām iepriekš rīkotajām konferencēm Baznīcas vēsturē.

Prezidents Rasels M. Nelsons aicina visus pievienoties gavēnim, lai gūtu atvieglojumu no KOVID-19

Prezidents Rasels M. Nelsons aicina cilvēkus visā pasaulē 2020. gada 29. martā gavēt par to, lai atbrīvotos no COVID-19 pandēmijas.

...