Ziņu izlaidums

RootsTech Connect 2022 konferences norises laiks

Pasākums tiešsaistē otro gadu pēc kārtas

© 2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

FamilySearch paziņo, ka RootsTech Connect 2022 norisināsies 2022. gada 3.–5. martā, un tas būs ģimenes vēstures pasākums tiešsaistē. RootsTech Connect 2021. gada konferencē piedalījās vairāk nekā 1 miljons apmeklētāju no vairāk nekā 240 valstīm, padarot šī gada pasākumu par apmeklētāko RootsTech vēsturē.

„Pēc RootsTech Connect 2021 mēs sapratām, ka varam iepriecināt miljoniem cilvēku ar ģimenes vēstures darbu, neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas, daloties RootsTech pieredzē tiešsaistē,” sacīja Stīvs Rokvuds, FamilySearch International izpilddirektors.

Balstoties uz šī gada panākumiem, arī RootsTech Connect 2022 norisināsies tikai tiešsaistē un būs bez maksas.

„Mēs izjutām pazemību par to, ka RootsTech tiešsaistes konferencei bija tik liela atsaucība, un mēs esam ļoti pateicīgi visiem mūsu sponsoriem, dalībniekiem, runātājiem un apmeklētājiem, kuri tajā piedalījās,” sacīja Rokvuds.

„No tūkstošiem cilvēku visā pasaulē mēs dzirdējām, ka 2021. gada tiešsaistes konference viņiem pirmo reizi ļāva piedalīties un izbaudīt apmācības un kopīgu sanākšanu tiešsaistē. Tādējādi tika izveidots plašs mācību arhīvs tiešsaistē, kas tagad ir pieejams visu gadu bez maksas,” viņš piebilda.

Ģimenes vēstures entuziasti var piekļūt vairāk nekā 1500 bezmaksas sesijām pēc pieprasījuma no RootsTech 2021.

Nākotnē RootsTech plāno piedāvāt kombinētas tikšanās – gan tiešsaistē, gan klātienē – kuru saturs tiks papildināts un būs pieejams visu gadu.

„Turpinot apgūt jaunus apvāršņus ar RootsTech, mēs plānojam padarīt šo tiešsaistes pasākumu par regulāru pieredzi un ceram uz visām jaunajām iespējām, kas pavērsies cilvēkiem visā pasaulē,” sacīja Rokvuds.

Šoruden Londonā paredzētais klātienes pasākums nenotiks.

Nodarbības 2022. gadā tiks piedāvātas pēc pieprasījuma – tās būs gan tiešraides, gan interaktīvas sesijas, kurās cilvēki varēs sazināties, uzdot jautājumus un mācīties no ekspertiem un entuziastiem. Būs arī paraugdemonstrējumi un pieredžu stāsti visiem vecumiem, kā arī multikulturālas svinības.

Reģistrēšanās RootsTech 2022 konferencei sāksies 2021. gada septembrī. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni RootsTech.org.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.