Ziņu izlaidums

Bērniem paredzētajā Evaņģēlija bibliotēkas sadaļā bērni var piekļūt materiāliem, kas ir veidoti tieši viņu vajadzībām

Evaņģēlija bibliotēkā ir izveidota vēl nebijusi, īpaša sadaļa tieši bērniem.

© 2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Jauno sadaļu, kuras nosaukums ir Bērni, var atrast Evaņģēlija bibliotēkas izvēlnē Auditorijas, piekļūstot tai vai nu tiešsaistē, vai izmantojot mobilo lietotni. Šajā sadaļā bērni var klausīties stāstus, skatīties videomateriālus un pildīt interaktīvus uzdevumus. Šos materiālus var izmantot arī vecāki un Sākumskolas skolotāji savu iknedēļas Sākumskolas un ģimenes mājvakara nodarbību pasniegšanai.

Līdz šim Evaņģēlija bibliotēkas materiāli bija pielāgoti pieaugušo vajadzībām, un bērniem nebija iespējas apmeklēt vietni, kurā būtu apkopoti tieši viņiem paredzētie materiāli. Taču jaunais digitālais krājums ir veidots tā, lai bērni varētu izmantot to pašrocīgi, un tajā ir publicētas uzmanību piesaistošas ilustrācijas un vienkārši lietojamas izvēlnes.

Sākumskolas vispārējā prezidente – māsa Kamilla N. Džonsone – teic: „Mēs esam pārliecināti, ka bērniem paredzētie Evaņģēlija bibliotēkas materiāli stiprinās jūsu ģimenes ticību Glābējam, Jēzum Kristum. Tie atkārtoti apliecinās, ka mēs esam Debesu vecāku bērni, un kalpos par palīglīdzekli Svētā Gara ieaicināšanai jūsu mājās.”

© 2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Atbalsts bērniem Covid-19 periodā

Covid-19 pandēmijas periodā bērniem nav bijis iespējas apmeklēt Sākumskolas sanāksmes. Iztrūkstot Sākumskolā gūtajai mācību pieredzei, viņiem ir bijis nepieciešams papildu atbalsts evaņģēlija apguvē.

Kevins un Lindija Balardi – Baznīcas locekļi no Džordžijas štata, ASV, – teic, ka iedvesmotā programma Nāciet, sekojiet Man! un viņu bīskapijas sniegtais atbalsts ir palīdzējis viņu četriem Sākumskolas vecuma bērniem pāriet pie mājās noturētām evaņģēlija nodarbībām. „Mums katru svētdienu bija Svētais Vakarēdiens, un kāds no mūsu bērniem sagatavoja stundiņu, uzrunu vai liecību par attiecīgajā nedēļā studēto tēmu,” skaidro Lindija.

Kevins stāsta, ka šī pieeja svētdienas dievkalpojumu noturēšanai ir sekmējusi to, ka viņu bērni ir uzņēmušies lielāku atbildību par evaņģēlija apguvi: „Tas ir dāvājis viņiem daudz lielāku pārliecību, runājot par evaņģēliju. Līdz brīdim, kad mūsu pieredze ar baznīcas sanāksmju noturēšanu mājās tuvojās noslēgumam, viņu uzrunas jau bija diezgan labas.”

Bērniem paredzēto materiālu izlase dod tiem iespēju – pašiem uzņemties atbildību par evaņģēlija apguvi, izmantojot simtiem augstas kvalitātes video ar bērnu ieskaņotiem Svēto Rakstu stāstiem, kā arī vadītāju vēstījumus un muzikālus video, kam var dziedāt līdzi.

Kā atrast bērniem paredzēto sadaļu?

Lai uzmeklētu bērniem paredzēto Evaņģēlija bibliotēkas sadaļu, apmeklējiet Evaņģēlija bibliotēkas vietni, izmantojot savu datoru vai viedtālruni. Uzklikšķiniet uz izvēlnes Auditorijas. Pēc tam uzklikšķiniet uz sadaļas Bērni. Tā jūs piekļūsiet pie noteiktās kategorijās iedalītiem materiāliem. Angļu valodā ir pieejams visvairāk kategoriju.

© 2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.