Ziņu izlaidums

Ierobežots dievkalpojumu apmeklējums klātienē sanāksmju namos Latvijā

Baznīca īsteno individuāli izsvērtu pieeju Covid-19 ierobežojumu samazināšanai

worship-latter-day-saints.jpeg


Baznīca ir atļāvusi pakāpeniski atgriezties pie dievkalpojumu un pasākumu organizēšanas klātienē daudzās vietās visā pasaulē. Augstākais prezidijs ir sniedzis jaunākās vadlīnijas, lai palīdzētu vadītājiem un Baznīcas locekļiem droši palielināt dalību dievkalpojumos un citos pasākumos šīs pandēmijas laikā. Tās ietver norādījumus attiecībā uz ierobežotajiem klātienes dievkalpojumiem sanāksmju namos dažās pasaules daļās.
Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca Latvijā seko Eiropas austrumu reģiona prezidija, kā arī valdības un veselības aprūpes speciālistu norādījumiem, apsverot pakāpenisku atgriešanos pie ierastajām darbībām, kas tika traucētas Covid-19 dēļ.

Baznīca daudzos pasaules reģionos virzās uz priekšu ar lielu piesardzību, vienmēr stingri ievērojot valdību norādījumus, lai nepieļautu pandēmijas izplatīšanos. „Jūsu drošība un labklājība vienmēr būs mūsu vislielākās rūpes,” saka Baznīcas pravietis un prezidents Rasels M. Nelsons.

„ Mēs esam priecīgi par iespēju uzsākt atgriešanos pie normālas dzīves. Šajā laikā mani, kā arī citus Baznīcas locekļus ļoti stiprināja mūsu attālinātās sanāksmes. Tagad vēl jo vairāk, pateicoties unikālajam Garam, kas ienāk caur Svētā Vakarēdiena pieņemšanu mūsu skaistajos sanāksmju namos, tie vienmēr ir īsti svētki!” saka Baznīcas pārstāve Latvijā Anastasija Baida.

Baznīcas vietējie vadītāji turpinās mudināt Baznīcas locekļus ievērot preventīvus pasākumus, ievērojot sociālo distancēšanos, paliekot izolācijā slimības gadījumā un sekojot citiem Sabiedrības veselības aģentūras ieteikumiem. Ja Baznīcas locekļiem rodas jautājumi par to, vai sanāksmes notiek viņu konkrētajā pilsētā vai apgabalā, viņi tiek aicināti sazināties ar saviem vietējiem Baznīcas vadītājiem. Tāpat apmeklētāji var sazināties ar Anastasiju Baidu, sūtot e-pastu uz nastia07@ya.ru, ja viņiem ir kādi jautājumi par dalību Baznīcas sanāksmēs.

„Mēs esam pateicīgi par mūsu Baznīcas locekļu ticību, turpinot pielūgt Dievu mājās, un mēs esam pateicīgi par svētībām, kas tiks gūtas, kad mēs sapulcēsimies dievkalpojumos un pasākumos,” saka Augstākais prezidijs.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.