Ziņu izlaidums

Pēdējo dienu svētie rosināti „mīlēt, dalīties, aicināt”

Vietējie vadītāji sapulcējas vispasaules pārraidei

Gluži kā pārējie kristieši arī uzticīgie Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas locekļi nopietni uztver Jēzus Kristus norādījumu — dalīties ar citiem Viņa evaņģēlijā vienkāršā un dabiskā veidā. Vairāki apustuļi mācīja šos principus nesenā pasaules mēroga pasākumā ar nosaukumu „Mīli, dalies, aicini”.

Elders Dīters F. Uhtdorfs, elders Deivids A. Bednārs un elders Kventins L. Kuks no Divpadsmit apustuļu kvoruma pievienojās citiem vadītājiem un jauniešiem pasaules mēroga pārraidē sestdien, 2021. gada 26. jūnijā.
Pārraide tika translēta no Konferenču centra mazās zāles Tempļa skvērā Soltleiksitijā, Jūtas štatā.
Māsa Bonija H. Kordone, Jauno sieviešu biedrības vispārējā prezidente, vadīja šo diskusiju, kurā dalībnieki piedalījās attālināti, daloties pieredzēs un video piemēros, kā Baznīcas locekļi visā pasaulē palīdz iejusties Baznīcā citiem.
„Es ar aizrautību raugos, kā Glābējs paveic savu pestīšanas darbu caur cilvēkiem, kuri ir gatavi mīlēt, dalīties un aicināt,” izteicās prezidente Kordone.
„Mēs tiešām visi veicam to pašu darbu — palīdzam Debesu Tēva bērniem sasaistīt sevi ar Glābēju, noslēdzot un turot derības. Un veids, kādā mēs to darām, ir — mīlot, daloties un aicinot,” teica elders Kuks.
„Cerams, ka mēs visi pazīstam šos principus, jo tie patiesi ir pamatā tam, ko nozīmē būt par derību noslēgušu Jēzus Kristus sekotāju,” piebilda elders Uhtdorfs. „Kad es domāju par mīlestību, es atceros divus Tā Kunga augstākos baušļus: mīlēt Dievu no visas sirds, prāta un spēka un mīlēt savu tuvāko kā sevi pašu. Mīlestībai ir jābūt par pamatu un motivāciju visam, ko mēs darām.”
„Es domāju, ka ir labi dalīties evaņģēlijā, jo tad citi cilvēki var sajust mūsu un Debesu Tēva mīlestību,” teica 10-gadīgais Koens Beitss, Baznīcas loceklis no Vašingtonas staba, kurš uz baznīcu atveda draugu.
„Manuprāt, bērni mums visiem, it īpaši mums pieaugušajiem, ir paši apbrīnojamākie piemēri tam, kā sevī atdzīvināt iekšējo bērnu, kā pielietot garīgās dāvanas, lai saņemtu spēku dalīties evaņģēlijā gluži dabiskā un nepiespiestā veidā,” paskaidroja Kemija Beitsa, Sākumskolas prezidente Sietlā, Vašingtonas reģionā.
„Bērniem vai jebkuram citam cilvēkam nav viegli atrasties jaunā un nezināmā vidē. Taču ir daudz vieglāk, kad šo vidi pilda mīlestība. Tieši tāpēc mīlestībai ir jābūt visa mūsu darītā pamatā,” teica elders Kuks.
Gregs Drobajs, misijas prezidents Ričmondā, Virdžīnijā, piedalījās pārraidē kopā ar savu sievu.
„Man visvairāk Baznīcas programmā „Mīli, dalies, aicini” patīk tas, ka tā nav jauna. Šie vienkārši ir iedvesmoti, nemainīgi principi, ko var pielietot dabiskā veidā, vienkārši dzīvojot savu dzīvi,” teica prezidents Drobajs.
„Mīlestība nedarbojas pēc grafika, un tai nav derīguma termiņa. Kad mīlestība ir tā, kas mūs motivē dalīties un aicināt, mēs nekļūstam nepacietīgi. Mēs turpinām censties un paļaujamies uz To Kungu,” turpināja elders Bednārs.
„Mēs vienkārši iekļaujam citus cilvēkus labajos darbos, ko jau veicam. Šādā veidā paustais aicinājums nebiedē un nerada bailes. To iedvesmo mīlestība un rūpes par citiem cilvēkiem,” mācīja elders Uhtdorfs.
Prezidents M. Rasels Balards, Divpadsmit apustuļu kvoruma prezidenta vietas izpildītājs, bija noslēdzošais runātājs.
„Mums ir jārīkojas. Mums ir jāmīl, jādalās un jāaicina. Viņš mudinās mūs dalīties savā pieredzē, aktivitātēs un tajā, ko mēs darām. Un Viņš iedvesmos citus nākt un redzēt, nākt un palīdzēt, nākt un piederēt,” teica prezidents Balards.
Noskatieties visu pārraidi angļu vai krievu valodā.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.