Ziņu izlaidums

Elderam un māsai Renlandiem diagnosticēts Covid-19

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas pārstāvis Ēriks Hokinss 2020. gada 5. decembrī nāca klajā ar šādu paziņojumu:

„Elderam Deilam G. Renlandam un māsai Rutei L. Renlandai ir bijis pozitīvs Covid-19 tests, neskatoties uz rūpīgi ievērotām ieteiktajām sabiedrības veselības vadlīnijām. Viņu veselības stāvoklis tiek rūpīgi uzraudzīts, taču esam pateicīgi, ka elderam Renlandam šobrīd ir novērojami tikai viegli simptomi un māsas Renlandas saslimšana ir asimptomātiska. Citi Baznīcas vadītāji tiek pārbaudīti un veic piesardzības pasākumus šī potenciālā infekcijas riska dēļ.

Baznīca ievēro visus atbilstošos veselības aizsardzības protokolus kontaktu izsekošanai un turpinās ievērot šī vīrusa veselības vadlīnijas, lai aizsargātu Baznīcas vadītājus un sabiedrību. Mēs turpinām mudināt visus rīkoties, lai pasargātu sevi un citam citu šīs pandēmijas laikā, ieskaitot masku nēsāšanu, biežu roku mazgāšanu un sociālo distancēšanos.”

renlunds
Elders Deils G. Renlands no Baznīcas Divpadsmit apustuļu kvoruma, un viņa sieva Ruta Liberta Renlanda2020 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
  

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.