BYU choir.jpg
Ziņu izlaidums

Rīgā notiks slavenā Brigama Janga Universitātes studentu kora koncerts

8. maijā Rīgā uzstāsies 40 “BYU Singers” kolektīva solisti, kuri ar lieliem panākumiem koncertē visā pasaulē. Brigama Janga Universitātes (BJU) koris no ASV Endrjū Kreina vadībā sniegs labdarības koncertu Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas ēkā (Lāčplēša ielā 71). Pasākuma laikā varēs sniegt ziedojumus organizācijai Ziedot.lv, ieeja bez maksas. Kolektīvs “BYU Singers” uzstāsies arī Ogrē (7. maijā) un Liepājā (11. maijā).

Baltijas valstu tūres ietvaros amerikāņu kolektīva solisti plāno trīs koncertus Igaunijā (Tallinā un Tartū), tāpat viņi piedalīsies XXII Starptautiskajā Stasa Šimkus koru konkursā un uzstāsies Viļņā (Lietuvā).


“BYU Singers” kolektīva sastāvā ietilpst 40 studentu, kuri mācās Brigama Janga Universistātē. Tā ir viena no lielākajām privātaugstkolām ASV, kurā studē vairāk nekā 30 000 studentu no ASV un vairāk nekā 120 citām valstīm.


 

Kolektīvs “BYU Singers” tika dibināts 1984. gadā, tas ir guvis starptautisku atzinību par savu elpu aizraujošo sniegumu dažādos mūzikas žanros. Koris ar panākumiem uzstājies piecos kontinentos, 27 valstīs, tai skaitā Rumānijā, Vjetnamā, Austrijā, Indonēzijā, Ķīnā, Krievijā, Itālijā, Izraēlā, Ēģiptē, Jaunzēlandē un Dienvidāfrikā.


Kora repertuārs ir ļoti daudzveidīgs, sākot ar Renesanses laika un beidzot ar mūsdienu akadēmiskās mūzikas skaņdarbiem, kā arī priekšnesumiem no Brodvejas mūzikliem, viņi izpilda arī garīgo un tautas mūziku.


Koncerta datumi Latvijā:
7. maijā Ogrē, Ogres kultūras centrā (18:00).
8. maijā Rīgā, Lāčplēsa ielā 71 (18.30).
11. maijā Liepājā, Krišjāņa Valdemāra ielā 31 (18.30).

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.