Ziņu izlaidums

Prezidents Nelsons izsaka atzinību visiem, kas atsaucās viņa uzaicinājumam izteikt pateicību

Prezidents Rasels M. Nelsons šodienas ierakstā sociālajos medijos, kā arī e-pasta ziņojumā izteica atzinību visiem, kas piedalījās viņa nedēļu ilgajā uzaicinājumā #EsietPateicīgi. „Es esmu pateicīgs un izjūtu pazemību par to, ka jūs pievienojāties, lai pateiktos Dievam par Viņa neskaitāmajām svētībām katram no mums,” viņš teica.

Viņš piebilda, ka Kristum līdzīga kalpošana ir veids, kā turpināt izteikt pateicību Ziemassvētku laikā, un aicināja piedalīties akcijā #IzgaismoPasauli, „mīlot apkārtējos un kalpojot tiem, vienam pēc otra”.

Prezidenta Rasela M. Nelsona video vēstījums un pateicības lūgšana piektdien, 20. novembrī, kopš tās publicēšanas YouTube, Facebook un ChurchofJesusChrist.org, sasniedza miljoniem cilvēku visā pasaulē. Video ir pieejams Evaņģēlija mediju lietotnē un Evaņģēlija bibliotēkā sadaļā „Jēzus Kristus”. Simtiem tūkstošu cilvēku ir atsaukušies viņa aicinājumam — veikt ierakstus sociālajos medijos, lietojot tēmturi #EsietPateicīgi.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.