Ziņu izlaidums

Pravietis nāk klajā ar vēstījumu par pateicības dziedinošo spēku

Vispasaules ticības vadītājs sniedz pateicības lūgšanu un aicina ikvienu cilvēku darīt divas svarīgas lietas, lai palīdzētu dziedināt mūsu sašķeltās attiecības un kopienas

Raselam M. Nelsonam, vispasaules ticības vadītājam un Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidentam, ir jauns vēstījums par cerību, dziedinājumu un vienotību, lai palīdzētu mums izkļūt no Covid-19 dzīlēm un izskaust citas sērgas, tādas kā naids un necilvēcība.

Pravietis izteica pateicības lūgšanu par pasauli un katru tajā dzīvojošo cilvēku. Viņš arī aicināja visus visur darīt divas svarīgas lietas, lai palīdzētu dziedināt mūsu sašķeltās attiecības un kopienas:

  1. Septiņu dienu garumā pārvērst sociālos tīklus par savu pateicības dienasgrāmatu
  2. Noskaitīt pateicības lūgšanu

 

Paužot savu pateicību par zinātniekiem un pētniekiem, kuri izstrādā vakcīnu pret Covid-19, pravietis (bijušais kardiovaskulārais un krūšu kurvja ķirurgs) mums atgādina, ka „nav tādu zāļu vai operācijas, kas varētu izārstēt daudzās garīgās likstas un slimības, ar kurām mēs kā kolektīva globāla sabiedrība saskaramies”. To starpā ir naids, nemieri, rasisms, vardarbība, negodīgums un necilvēcība. „Tomēr pastāv zāles — tādas, kas var šķist pārsteidzošas, — kas ir pilnīgā pretrunā ar mūsu dabiskajām izjūtām,” saka prezidents Nelsons. „Neskatoties uz to, to iedarbību ir apstiprinājuši zinātnieki, kā arī ticīgi vīrieši un sievietes. Es runāju par pateicības dziedinošo spēku.

Apmeklējiet GiveThanks.ChurchofJesusChrist.org, lai izlasītu un noskatītos pravieša video vēstījumu 31 valodā. Šajā vietnē jūs arī varat izlasīt prezidenta Nelsona personīgo stāstu par to, kad un kā viņš saņēma iedvesmu — izteikt šo globālo pateicības lūgšanu.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.