Ziņu izlaidums

Latvijā viesosies apustulis - elders Bednārs

1.jūnijā (svētdien)no plkst. 10:00 līdz 12:00 Pasaules tirdzniecības centrā "Rīga" (Elizabetes ielā 2) visiem interesentiem būs iespēja tikties ar Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas apustuli, elderu Bednāru, un dzirdēt viņa vēstījumu. Tikšanās ar apustuli notiks Latvijas apgabala konferences ietvaros, kur uzstāsies arī apustuļa sieva Sūzana Bednāre un Septiņdesmitais ─elders Senkāns.

Satikt kādu no divpadsmit apustuļiem, kuri ir pravieši un atklājēji, ir reta iespēja, – šīir tikai trešā reize kopš 1993. gada, kad kāds no viņiem viesojas Latvijā. „Katra paaudze saskaras ar jaunām grūtībām un pārbaudījumiem. Jēzus Kristus caur Saviem īpašajiem lieciniekiem – apustuļiem – palīdz saprast, kā mūsdienu cilvēki var atrisināt savas problēmas un tuvināties Glābējam,” stāsta Latvijas apgabala prezidents Jurijs Kovaļevskis.

Deivids A. Bednārs kļuva par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas apustuli 2004. gadā. Pirms aicinājuma Divpadsmit apustuļu kvorumā eldersBednārs kalpoja par reģiona Septiņdesmito, reģionālo pārstāvi, kā arī divreiz par staba prezidentu un par bīskapu, līdztekus pabeidzot organizāciju psiholoģijas studijas doktorantūrā, strādājot par pasniedzēju Teksasas Tehniskajā universitātē un Arkanzasas Universitātē, bet vēlāk — vadot Brigama Janga universitāti Aidaho (plašāku ieskatu apustuļa biogrāfijā, skat. šeit).

Uzstājoties iepriekšējā vispārējā konferencē, kas tika pārraidīta no Soltleiksitijas, elders Bednārs iedvesmoja auditoriju, daloties savās atziņās par Jēzus Kristus veikto Izpirkšanu: „Mēs neesam vieni, un mums nekad nav jābūt vieniem. Mēs varam virzīties uz priekšu savā ikdienas dzīvē, saņemot debesu palīdzību. Pateicoties Glābēja īstenotajai Izpirkšanai, mēs varam iegūt tādu jaudu un spēku, kas daudzkārt pārsniedz mūsējo. ... Jēzus Kristus veiktā Izpirkšana ne tikai dzēš Ādama Krišanas sekas un ļauj saņemt piedošanu par mūsu personīgajiem grēkiem un pārkāpumiem, — Viņa veiktā Izpirkšana dod mums spēku darīt labu un kļūt daudzkārt labākiem nekā ar mūsu pašu laicīgajiem spēkiem vien. … Viens ir zināt, ka Jēzus Kristus nāca uz Zemes, lai mirtu mūsu dēļ. Taču mums jānovērtē arī tas, ka Tas Kungs vēlas caur Savu Izpirkšanu un Svētā Gara spēku atdzīvināt mūs — ne vien vadīt, bet arī spēcināt un dziedināt, … un palīdzēt mums paveikt to, ko mēs nekad nespētu, paļaujoties vienīgi uz saviem pašu spēkiem.”

Latvijas apgabala vadītāji aicina visus interesentus izmantot reto un brīnišķīgo iespēju  — tikties ar apustuli: „Mūsdienās Dievs vēršas pie visiem cilvēkiem caur mūslaiku praviešiem – tāpat kā Viņš to darīja sendienās. Izmantojiet šo iespēju uzklausīt Tā Kunga apustuli, lai saņemtu Dieva norādījumus sev un savai ģimenei!”

Lai uzdotu jautājumus vai iegūtu papildinformāciju par šo tikšanos, skat. sadaļu „Sazināties”.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.