Ziņu izlaidums

Iepazīstiet Ziemeļeiropas reģiona prezidiju

Baznīcas vadītāji aicina visus iepazīt Jēzu Kristu un iesaistīties Viņa evaņģēlija

2022. gada 7. aprīlī tika organizēts Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas jaunais Ziemeļeiropas reģions, par kura prezidentu ir ticis norīkots elders Hanss T. Būms ar elderu Skotu D. Vaitingu kā pirmo padomnieku un elderu Alanu T. Filipsu kā otro padomnieku.

Ziemeļeiropas reģiona prezidijs kalpo cilvēkiem trīspadsmit valstīs, kur mājo teju 300 000 Baznīcas locekļu. Šajā reģionā ir ietverta Apvienotā Karaliste, Dānija, Grenlande, Igaunija, Islande, Īrija, Kaboverde, Latvija, Lietuva, Norvēģija, Portugāle, Somija un Zviedrija. Papildus tam, Ukrainu un Moldovu pārrauga elders Kirils Pohiļko, kurš pilda Ziemeļeiropas reģiona prezidija asistenta pienākumus.

Elders Būms teic: „Mūsu prezidija prioritāte ir palīdzēt indivīdiem un ģimenēm pievērsties Jēzum Kristum. Šis mērķis ir visas mūsu kalpošanas pamatā. Mūsu prioritāte ir uzsvērt to, ka ikvienam ir jāiepazīst Glābējs. Mēs aicinām visus iesaistīties Viņa evaņģēlija iedzīvināšanā. Mēs esam pateicīgi, ka reģiona birojs atkal atrodas Apvienotajā Karalistē, un jūtam, ka tas sniegs nepieciešamās svētības, lai turpinātu pestīšanas un paaugstināšanas darbu Ziemeļeiropā.”

Elders Būms ir dzimis 1963. gada 13. jūlijā Amsterdamā, Nīderlandē. Viņš ir kalpojis pilnlaika brīvprātīgā misijā, kalpojot Baznīcas Anglijas Londonas Austrumu misijā, un vēl pavisam nesen kalpoja par Austrumeiropas reģiona prezidentu. 1984. gadā viņš apprecējās ar Arinu Johannu Bruksiteri, un viņiem ir trīs bērni.

Elders Vaitings iepriekš kalpoja par padomnieku Austrumeiropas reģiona prezidijā, un agrāk ir kalpojis par izpilddirektora asistentu Tempļa departamentā. Elders Vaitings teic: „Es ar nepacietību gaidu, kad tiks uzcelts Oslo, Norvēģijas templis un Birmingemas, Anglijas templis, kļūstot par svētību cilvēkiem Ziemeļeiropā. Caur To Kungu mēs varam rast prieku pat grūtos brīžos — it īpaši turot svētos solījumus, kas ir doti tempļos.”

Elders Vaitings ir dzimis 1961. gada 1. aprīlī Soltleiksitijā, Jūtas štatā. 1984. gada aprīlī viņš apprecējās ar Džeriju Olsoni, un viņiem ir pieci bērni.

Elders Filipss jau kopš 2016. gada ir kalpojis Reģiona Septiņdesmito vecākā vadītāja amatā. Viņš mīl Baznīcas jauniešus un uzskata, ka ir izšķiroši svarīgi — dot iespēju jaunajai paaudzei un ļaut viņiem izteikties kā nākamajiem vadītājiem. Elders Filipss ir precējies ar Lindsiju Filipsu, un viņiem ir četri bērni.

Elders Filipss teic: „Es esmu bijis liecinieks Ziemeļeiropas reģiona jaunās paaudzes dzīvīgajai un drosmīgajai ticībai. Es atkārtoju mūsu Baznīcas prezidenta Rasela M. Nelsona solījumu: „Arvien precīzāk ievērojot savas derības, jūs esat Eiropas cerība un jūs esat Israēla cerība.”

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.