Ziņu izlaidums

Elderam un māsai Gongiem diagnosticēts KOVID-19

Viņiem slimība noris vieglā formā, un ārsti to rūpīgi uzrauga

Gongu pāris
Elders un māsa Gongi© 2020 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
  
2020. g. 8. oktobris

Baznīcas pārstāvis Ēriks Hokinss ir izdevis šādu paziņojumu:

Elders un māsa Gonga turpina izjust ļoti vieglus COVID-19 simptomus un atveseļojas mājās. Viņi ir pateicīgi par daudzajām lūgšanām un satraukuma un mīlestības izteikšanu. Paaugstinātas piesardzības dēļ visi Augstākā prezidija un Divpadsmit apustuļu kvoruma locekļi tika pārbaudīti, un visi rezultāti bija negatīvi. Baznīcas vadītāji turpinās rīkoties piesardzīgi un ievērot visas veselības pamatnostādnes, kas saistītas ar COVID-19, un mudinās mūsu baznīcas locekļus rīkoties tāpat.

2020. g. 6. oktobris

Baznīcas pārstāvis Ēriks Hokinss ir izdevis šādu paziņojumu:

Kā tika paziņots šīs nedēļas nogales vispārējā konferencē, elders Gerits V. Gongs nesen saskārās ar Covid-19 un personīgi nepiedalījās konferencē. Tagad ir apstiprinājies, ka viņa un māsas Gongas veiktais Covid-19 tests ir pozitīvs. Viņiem slimība noris vieglā formā, taču viņi ir piesardzīgi, un ārsti rūpīgi uzrauga viņu veselību. Baznīca sekos visiem atbilstošajiem veselības aizsardzības protokoliem kontaktu izsekošanai un turpinās ievērot šī vīrusa veselības pamatnostādnes, lai aizsargātu Baznīcas vadītājus, tostarp vajadzības gadījumā ievēros pašizolāciju. Mēs turpinām mudināt visus Baznīcas locekļus veikt pasākumus, lai pasargātu sevi un cits citu šīs globālās pandēmijas laikā.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.