Ziņu izlaidums

Jēzus Kristus Baznīca nāk klajā ar 2020. gada Ziemassvētku kampaņu

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca ir visā pasaulē oficiāli uzsākusi 2020. gada Ziemassvētku kampaņu #IzgaismoPasauli. Šajā laikā, kad visā pasaulē ir nepieciešama palīdzība, Baznīca mudina cilvēkus šajos Ziemassvētkos izgaismot pasauli, veicot vienkāršus, taču nozīmīgus kalpošanas darbiņus.

Vietnē JezusKristusBaznica.org tagad ir pieejamas idejas, kā kalpot citiem un izgaismot pasauli šajā Ziemassvētku laikā, kas izklāstītas 25 kalendārās dienās ar ideju katrai decembra dienai, kā vienkārši un droši kalpot citiem cilvēkiem.

Šī gada kampaņa arī ietvers 18 minūšu video par Kristus piedzimšanu: „Kristus Bērniņš”, kas ir pieejams vietnē https://www.youtube.com

„Šajā unikālā un satraucošā laikā mums ir iespēja radīt pozitīvas pārmaiņas vienkāršā un dabiskā veidā,” teica elders Markuss B. Nešs, Augstākais pilnvarotais — Septiņdesmitais. „Mēs varam būt gaisma, kas izgaismos pasauli. Mēs aicinām visus šajā Ziemassvētku laikā mums pievienoties un izgaismot pasauli — pa vienam cilvēkam, vienu pēc otra, — gluži kā to darīja Glābējs. Kopā mēs varam noslēgt 2020. gadu uz pozitīvas nots.”

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.