Ziņu izlaidums

Augstākais prezidijs mudina pēdējo dienu svētos valkāt sejas maskas, kad tas ir nepieciešams, un vakcinēties pret Covid-19

„Mēs varam uzvarēt šo karu, ja visi ievēros gudros un pārdomātos medicīnas ekspertu un valdības vadītāju ieteikumus”

Augstākais prezidijs mudina pēdējo dienu svētos valkāt sejas maskas
Augstākais prezidijs mudina pēdējo dienu svētos valkāt sejas maskas
Augstākais prezidijs mudina pēdējo dienu svētos valkāt sejas maskas© 2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs ceturtdien, 2021. gada 12. augustā, nosūtīja Baznīcas locekļiem visā pasaulē šādu vēstījumu:

Dārgie brāļi un māsas!
Mēs karojam ar nerimstošu pandēmiju — ar Covid-19 un tā variantu izraisītajiem postījumiem. Mēs vēlamies darīt visu iespējamo, lai ierobežotu šo vīrusu izplatību. Un mēs zinām, ka aizsardzību pret slimībām, kuras šie vīrusi izraisa, var panākt, tikai imunizējot procentuāli ļoti lielu iedzīvotāju daļu.
Lai ierobežotu saskari ar šiem vīrusiem, mēs mudinām izmantot sejas maskas publiskās sanāksmēs, kad sociālā distancēšanās nav iespējama. Lai nodrošinātu individuālo aizsardzību pret tik smagām infekcijām, mēs mudinām cilvēkus vakcinēties. Pieejamās vakcīnas sevi ir pierādījušas gan par drošām, gan efektīvām.
Mēs varam uzvarēt šo karu, ja visi ievēros gudros un pārdomātos medicīnas ekspertu un valdības vadītāju ieteikumus. Lūdzu, apzinieties mūsu patieso mīlestību un rūpes par visiem Dieva bērniem.

Augstākais prezidijs
Rasels M. Nelsons
Dalins H. Oukss
Henrijs B. Airings

Kopš Covid-19 pandēmijas sākuma Baznīca un tās locekļi uzticīgi apliecina apņemšanos „būt par labiem pilsoņiem un labiem kaimiņiem”, tostarp ievērojot valdības rīkojumus, noteikumus un vadlīnijas attiecībā uz publisko pulcēšanos, masku nēsāšanu un sociālo distancēšanos, kas pastāv mūsu valstī.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.