Ziņu izlaidums

„Ziemassvētku liecinieki — Kristus simboli” koncerts Eiropā godina Kristus dzimšanu

Ikgadējā koncertā, kas tiks pārraidīts 2022. gada 11. decembrī plkst. 18.00 (pēc Centrāleiropas laika), uzstāsies divpadsmit mākslinieki no Eiropas

2022. gada 11. decembrī plkst. 18.00 (CET) Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca visā Eiropā atklās stundu ilgu muzikālu Ziemassvētku koncertu „Ziemassvētku liecinieki — Kristus simboli”, kurā populāri mākslinieki no Eiropas sniegs desmit priekšnesumus. Priekšnesumu centrā būs tādi tradicionālie Ziemassvētku simboli kā zvaigzne, egle, zvaniņš, dāvanas u. c., un to saistība ar Jēzu Kristu.

Elders Massimo De Feo, šīs ticības Eiropas Centrālā reģiona vadītājs, stāstīja: „Mēs aicinām ikvienu izbaudīt šo skaisto Ziemassvētku koncertu un dalīties tajā ar ģimeni, draugiem un kaimiņiem.  Tas būs izklaidējošs, tas iepriecinās sirdis un pacilās garu.  Tas mums maigi atgādinās, ka Ziemassvētku simboli norāda uz mīlestību, žēlsirdību un mieru, un šo vērtību galveno avotu — To Kungu Jēzu Kristu.”

Koncertā, kas tiks uzņemts Čārlza Dikensa muzejā Londonā un Meridas romiešu amfiteātrī Spānijā, izskanēs divpadsmit Eiropas mākslinieku priekšnesumi dažādos mūzikas žanros. Priekšnesumus sniegs: Ruta Lorenco (Spānija), Heriji (Zviedrija), Salomé Moana (Šveice), Nora (Spānija), Igors un Vesna Grupmani (Ukraina un Serbija), Aleksa Šarpa (Īrija), Džeks un Marta Tindeili (Apvienotā Karaliste un Spānija) un Volfgangs un Konstance Gebaueri (Vācija un Austrijā).  Koncertu vadīs Savanna Stīvensone (Apvienotā Karaliste).

Šī koncerta tapšanā visi mākslinieki bez atlīdzības ziedoja savu laiku un talantus, tai skaitā viņu desmit pavadošie mākslinieki.  Elders Hans T. Boums, Baznīcas Eiropas Ziemeļu reģiona prezidents, sacīja: „Šis unikālais koncerts ir ikviena mākslinieka no sirds sniegta mīlestības dāvana visai Eiropai. Esmu pārliecināts, ka skatītāji to sajutīs.”

Koncerts tiks vadīts angļu valodā un būs pieejams 31 valodā audio tulkojumā vai ar subtitriem, tostarp šādās valodās: albāņu, armēņu, bulgāru, horvātu, čehu, dāņu, holandiešu, igauņu, franču, somu, vācu, grieķu, gruzīnu, ungāru, islandiešu, itāļu, maltiešu, serbu, maķedoniešu, norvēģu, poļu, portugāļu, rumāņu, slovāku, slovēņu, zviedru un ukraiņu.

Boums piebilda: „Šis ir otrais gads, kad Jēzus Kristus Baznīca ir radījusi skaistu Ziemassvētku koncertu, taču šī gada koncerta programmu mums īpaši nozīmīgu padara tas, ka ir uzaicināti tikai Eiropas talanti, jo tie ir mūsu kaimiņi un draugi, kas dalās ar mums „savos talantos un ticībā”.”

Koncerta formāts un kā to skatīties

Koncerts ir uzņemts angļu valodā, un tas tiks piedāvāts 31 valodā. Tas būs pieejams Baznīcas oficiālajos kanālos, tostarp: IzgaismoPasauli.org, Baznīcas vietnes jezuskristusbaznica.org attiecīgās valsts lapā, YouTube un Facebook no svētdienas, 2022. gada 11. decembra, plkst. 18.00 (CET) līdz 2023. gada janvāra vidum.

Papildus koncerta programmai būs pieejamas aktivitātes bērniem un viņu ģimenēm, ko varēs atrast vietnē IzgaismoPasauli.org.

Papildu materiāli, tajā skaitā Ziemassvētku kalpošanas kalendārs, plakāti, skrejlapas un reklāmas video drīz būs pieejami vietnē IzgaismoPasauli.org.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.