Ziņu izlaidums

Vēsturiska Baltijas koordinācijas padomes komunikācijas apmācības sanāksme

Komunikācijas darbs ar Baznīcas locekļiem un draugiem

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas komunikācijas grupas no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas satikās Rīgā, Latvijā, lai plānotu, kā komunicēt ar sabiedrību, lai vestu cilvēkus pie Kristus.

Kad cilvēki iepazīst mūsu Baznīcas locekļus, viņi saprot, ka mums ir tik daudz kā kopīga. Mums rūp mūsu ģimenes un mūsu kopienas. Mēs vēlamies mācīties un pilnveidoties. Mēs vēlamies palīdzēt un kalpot citiem.

Baltics Conference 1
Baltics Conference 1
Komunikācijas direktori un priesterības vadītāji no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas plāno, kā komunicēt ar sabiedrību, lai aicinātu citus nākt pie Kristus.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Karīna Lindemane, Baznīcas Nacionālās komunikācijas direktore Igaunijā, un divi Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas misionāri no Igaunijas runāja ar kādu žurnālistu dokumentālajai filmai, pastāstot par Baznīcu un dažiem mūsu uzskatiem. Skaiste Makslakti-Tolstošejeva, bijusī Baznīcas Nacionālās komunikācijas direktore Lietuvā, teica, ka viņa piedalījās kādā radio programmā, kurā viņa varēja runāt par Baznīcu un mūsu uzskatiem. Šīs programmas beigās viens no intervētājiem teica: „Tagad es saprotu, ka jūs esat kristieši.” Tie ir svarīgi veidi, kā palīdzēt cilvēkiem iepazīt mūs un uzzināt vairāk par Glābēju.

Baltics Conference 2
Baltics Conference 2
Anti un Skaiste Makslakti-Tolstošejevi, Lietuva; Karīna Lindemane, Igaunija; Anastasija Baida, Latvija; Aleksejs Juurs, Igaunija; Genādijs Motiejūns, Lietuva2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Pasākumu rīkošana mūsu ēkā ir vēl viens veids, kā iepazīt mūsu kaimiņus. Anastasija Baida, Nacionālās komunikācijas direktore Latvijā, teica, ka baznīcas ēkā Rīgā pasākumi notiek gandrīz katru vakaru. „Kad cilvēki ierodas pie mums uz nodarbībām vai citiem pasākumiem, viņi mūs iepazīst un saskata, ka mums ar viņiem ir tik daudz kā kopīga.”

Baltics Conference 3
Baltics Conference 3
Dovile Žvaļoniene, Nacionālās komunikācijas direktore, Lietuva; prezidents Rojs T. Hafs un māsa Džīna Hafa, Baltijas misijas vadītāji2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Dovile Žvaļoniene, Nacionālās komunikācijas direktore Lietuvā, stāsta, ka četras reizes gadā četrās no Lietuvas Baznīcas ēkām viņi rīko pārtikas bankas. Arī Baznīcas locekļi brīvprātīgi darbojas pārtikas bankās. Tie, kas vada pārtikas bankas, atzinīgi novērtē Baznīcas misionāru darbu, kuri tur kalpo. Skaiste Makslakti-Tolstošejeva saka: „Viņi zvana un vaicā: „Vai jūsu superspēki var nākt palīgā?””

Baltics Conference 4
Baltics Conference 4
Prezidents Hafs un māsa Hafa; Antons Ščerbiņins, Latvija; Nikolajs Šostaks, Latvija; prezidents Rihards Fridbergs, Latvijas apgabala prezidents2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Šie ir tikai daži no veidiem, kā Baznīcas locekļi šajās kopienās sniedzas pretī sabiedrībai, lai sadraudzētos un vestu cilvēkus pie Glābēja.

Baltics Conference 5
Baltics Conference 5
Nacionālās komunikācijas direktori, Komunikācijas direktoru asistenti un priesterības vadītāji no Baltijas misijas satikās Rīgā, Latvijā. Klātesošie no kreisās uz labo pusi: Antons Ščerbiņins, Liepājas draudze, Latvija; Skaiste un Anti Makslakti-Tolstošejevi, nākamie Baltijas misijas vadītāji; Anastasija Baida, Nacionālās komunikācijas direktore, Latvija;2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.