Ziņu izlaidums

Tempļa skvērs laistās Ziemassvētku gaismās


Gaidot Kristus piedzimšanas svētkus, vēsturiskajā Soltleiksitijas Tempļa Skvērā iedegts tūkstošiem gaismiņu.


Lai noskatītos, kā iedegas gaismiņas, skat. šo video.

 

Christmas Temple Square 2013 pond

Kā katru gadu, decembrī cilvēki no visām pasaules malām plūst uz Tempļa skvēru, lai izjustu Ziemassvētku garu, priecājoties par daudzkrāsainajām gaismiņām, kas rotā kokus, puķu dobes, Tempļa pagalmu, Tabernaklu un pārējo Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus baznīcai piederošo teritoriju.

Christmas Temple Square 2013 red lights crowd

Lai izveidotu šīs brīnišķīgās dekorācijas, gaismiņu piekāršana tiek uzsākta jau augustā un turpinās līdz pat novembra beigām.

Christmas Temple Square 2013 Cedar Lebanon2

Katru gadu ar sarkanām LED gaismiņām tiek izrotāts arī tempļa skvēra lepnums - Libānas ciedru koks. Šī koka sēklu pirms daudziem gadiem galvenajam dārzniekam uzdāvināja kāda sieviete, kura bija atgriezusies no ceļojuma uz Libānu. Tagad, pēc astoņdesmit gadiem, šis koks ir kļuvis par dārza rotu.

Christmas Temple Square 2013 Nativity

Apmeklējuma laikā, sanākušie var noklausīties Kristus piedzimšanas stāstu, kuru ierunājis Tomass S. Monsons – Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus baznīcas prezidents. Tas tiek atskaņots laukumā starp Tabernaklu un Ziemeļu apmeklētāju centru, kur attēlota Kristus piedzimšanas ainiņa dabīgā izmērā. Līdzīgas ainiņas no dažādu tautu kultūras izvietotas arī citviet.

Christmas Temple Square 2013 crowd

Tempļa skvēra gaismiņas spīd katru dienu līdz plkst. 22:00, un parasti priecē ļaudis līdz pat 1. janvārim.

Christmas Temple Square 2013 Angel Moroni

Eņģelis Moronijs Soltleiksitijas smailē aicina cilvēkus nākt pie Kristus.

 

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.