Ziņu izlaidums

RootsTech 2023 konference būs gan tiešsaistē, gan klātienē

RootsTech, pasaulē lielākais ģimenes vēstures saiets, 2023. gadā atkal notiks klātienē Soltleiksitijā ar pasākumu, kas papildinās plaša mēroga tiešsaistes konferenci. Atzīmējiet savos kalendāros 2023. gada 2.–4. martu, lai pievienotos miljoniem virtuālu un klātienes dalībnieku, ar kuriem kopā dzirdēsiet iedvesmojošas uzrunas, apgūsiet izglītojošas nodarbības, novatoriskas tehnoloģijas un, pats galvenais, spēsiet savienot cilvēkus ar viņu ģimeni — pagātnē, tagadnē un nākotnē.

RootsTech 2023 01
RootsTech 2023 01
RootsTech 20232022 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

FamilySearch ir sajūsmā par to, ka turpina RootsTech rīkošanas tradīciju centienos apvienot ģimenes. 2023. gada pasākums iezīmēs šīs pasaules mēroga pulcēšanās 13. gadu. 2022. gadā tiešsaistē piedalījās vairāk nekā 3 miljoni cilvēku. Kopš pašiem pirmsākumiem tieši inovācija ir bijusi RootsTech pamatprincips. Katru gadu pasākuma rīkotāji pielāgo saturu tā, lai ieinteresētu cilvēkus visā pasaulē un sekotu aktualitātēm. Tas attieksies arī uz 2023. gada pasākumu.

„Mēs sajūtam vajadzību turpināt mācīties un attīstīties,” sacīja RootsTech pasākuma direktors Džens Alens. „Mēs pastāvīgi meklējam jaunas idejas, lai palīdzētu paplašināt sasniedzamību ārpus nozares un radītu iesaistošas un izglītojošas pieredzes RootsTech dalībniekiem.”

Pasākumā, kas notiks 2023. gadā, uzstāsies runātāji no visas pasaules, aptverot vairākus ar ģenealoģiju saistītus tematus. Daudzi paziņojumi par RootsTech 2023 vēl izskanēs, taču Alens apgalvoja, ka virtuālā pieredze joprojām būs bez maksas un tā būs pieejama visiem cilvēkiem visā pasaulē. Klātienes pasākums būs par samaksu (tā vēl tiks precizēta), kas saistīta ar reģistrāciju, un tajā tiks ietvertas īpašas nodarbības ar uzlabotām raksturiezīmēm, piemēram, jautājumu un atbilžu sanāksmes vai padziļināti semināri un konkrētu gadījumu izpēte. Turklāt klātienes pasākums ietvers unikālas tikšanās iespējas un, protams, enerģijas pilno izstāžu zāli, kas ir iepriekšējo RootsTech dalībnieku iemīļotākā pasākuma daļa.

Alens teica, ka dalībnieki gūs nenovērtējamu pieredzi, atklājot ģimenes saiknes, neatkarīgi no tā, vai viņi to apmeklēs attālināti vai klātienē. „Mēs esam ļoti priecīgi, ka turpinām kalpot miljoniem cilvēku, kas to attālināti apmeklē ik gadu, un ceram sagaidīt tos, kas piedalīsies klātienē Soltleiksitijā.”

Lai iegūtu papildinformāciju un reģistrētos jaunumiem, apmeklējiet vietni RootsTech.org. Atrodiet šo ziņu izlaidumu aktuālo ziņu sadaļā FamilySearch Newsroom un kopīgojiet to tiešsaistē.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.