Ziņu izlaidums

Rīgā tiks atvērts kristīgo jauniešu centrs

Šī gada septembrī Rīgas centrā tiks atvērts kristīgo jauniešu centrs, kur laipni aicināti visi jaunieši, kuri vēlas papildināt zināšanas par evaņģēliju, apgūt dažādas noderīgas prasmes un labi pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem.

Jauniešu centra telpās katru pēcpusdienu un vakaru notiks dažādas nodarbības: evaņģēlija un Svēto Rakstu studijas ar mērķi iepazīt un izprast Jēzus Kristus mācības; kalpošanas pasākumi; ēst gatavošana, budžetēšana un CV veidošana, kā arī citu noderīgu prasmju apguve. Pirmdienu vakaros jaunieši varēs baudīt garšīgas vakariņas un pēc tam kopīgi dalīties savās pārdomās par evaņģēliju. Tiek plānotas arī iknedēļas aktivitātes, kurās varēs piedalīties ikviens jaunietis, piemēram spēles vai filmu vakari.

Kristīgo jauniešu centrs tiek atvērts ar mērķi palīdzēt jauniešiem tuvoties Kristum, kā arī atrast līdzīgi domājošus draugus, ar kuriem dalīties savās domās, gūt savstarpēju atbalstu un jauki pavadīt brīvo laiku.

Visi interesenti tiek laipni aicināti uz atvērto durvju dienu 12. septembrī no  16:00 līdz 19:00. Centra telpas atrodas Baznīcas ielā 27/29-11 (pirmajā stāvā). Tālrunis uzziņām: 26192950.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.