Ziņu izlaidums

Prezidenta Nelsona miera nešanas misija dzīves garumā iedvesmo Baznīcas locekļus Eiropā

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas locekļi visā pasaulē pulcēsies sestdien, 30. septembrī, un svētdien, 1. oktobrī, lai klausītos mūsdienu pravieša un citu Baznīcas vadītāju sagatavotos vēstījumus. Šie iedvesmojošie ziņojumi koncentrējas uz Jēzu Kristu un Viņa mācībām. Baznīcas vadītāji rāda virzienu un sniedz padomus, vēsta par personīgo pieredzi, kā arī garīgo redzējumu.

GC102023-01Download Photo

2023. gada 1. aprīlī notikušās konferences uzrunā Rasels M. Nelsons, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidents, sevišķi uzsvēra aicinājumu visiem kļūt par miera nesējiem. Viņš teica: Glābēja vēstījums ir nepārprotams: Viņa patiesie mācekļi stiprina, uzmundrina, iedrošina, pārliecina un iedvesmo neatkarīgi no tā, cik sarežģīta ir situācija. Patiesie Jēzus Kristus mācekļi ir miera nesēji.”

2023. gada 9. septembrī prezidents Nelsons svinēja 99. dzimšanas dienu. Viņš bija starptautiski pazīstams ķirurgs un medicīnas pētnieks un šobrīd ir ilgstošs Baznīcas vadītājs, kā arī uzticīgs un mīlošs vīrs un tēvs. Savas dzīves laikā viņš ir ceļojis uz vairāk nekā 130 valstīm, pildījis dažādas lomas un guvis vērtīgu pieredzi, globālā mērogā sadarbojoties ar daudziem dažādas izcelsmes cilvēkiem, kuri savukārt pārstāv atšķirīgas ticības. Viņš ir miera nesējs.

Viņa piemērs un vēstījumi iedrošina citus būt žēlsirdīgiem un kļūt par miera nesējiem savā ikdienas saskarsmē ar citiem.

Sekojot aicinājumam, Baznīcas locekļi Eiropas reģionā ir pielikuši visas pūles, lai īstenotu prezidenta Nelsona vēstījumu daudzos savas dzīves aspektos.

Baznīcas loceklis Olivers Baslers no Vainfeldenas Šveicē pastāstīja par savu pieredzi, kad izvēlējās kļūt par miera nesēju, palīdzot draugam. Viņš stāstīja: Man ir kolēģis, kurš uzsāka savu uzņēmējdarbību. Tomēr viņa uzņēmējdarbība līdz tam brīdim nebija īpaši veiksmīga, kas arī bija paredzams. Tā vietā, lai uzrunātu un kritizētu visiem zināmajā veidā, es iedrošināju viņu lūgties par profesionālajiem panākumiem un iesaistīt Jēzu Kristu savā darbā. Viņš ieklausījās šajā padomā, un kopš tā brīža viss iet uz labo pusi.”

Prezidenta Nelsona vēstījums, kas koncentrējas uz Jēzu Kristu, ir nevis tikai par to, kā mums jākļūst par miera nesējiem savā dzīvē, bet arī par to, kā sarežģītās situācijās varam gūt spēku, ņemot piemēru no Kristus.

Kopš vispārējās konferences mana vēlme sekot pravieša Nelsona aicinājumam būt par miera nesēju ir kļuvusi spēcīgāka. Dažreiz man tas izdodas, bet dažreiz — nē. Šādos brīžos esmu pateicīga par nožēlas dāvanu un iespēju mēģināt vēl un vēl. Kad man izdodas atrisināt situāciju darbā vai mājās, esmu priecīga par mazajiem panākumiem. Mana spēka avots ir mans draugs Jēzus Kristus,” teica Marcela Palkova no pilsētas Uherské Hradiště Čehijas Republikā.

Divreiz gadā šāda veida vēstījumi, ko pauž Baznīcas vadītāji, veicina mieru, rada cerību un dod norādes mūsu neskaidrajā un mainīgajā pasaulē. Visi tiek aicināti meklēt norādes, atbildes uz personīgiem jautājumiem vai mierinājumu grūtos brīžos, klausoties dzīva pravieša un citu Baznīcas vadītāju vārdos.

Kā piedalīties

Vispārējā konference sastāvēs no piecām sesijām, kas tiks pārraidītas visā pasaulē. Detalizētai informācijai par skatīšanās laikiem var piekļūt tiešsaistē.

Visas sesijas tiks straumētas tiešraidē vairāk nekā 70 valodās: broadcasts.ChurchofJesusChrist.org.

Sesijas ir arī pieejamas Evaņģēlija bibliotēkā, pēdējo dienu svēto kanālā, radio, televīzijā, satelītā un citos digitālajos kanālos.

Varat skatīt konferenci tiešsaistē vai lasīt uzrunas jebkurā laikā šeit: churchofjesuschrist.org.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā piedalīties vispārējā konferencē, apmeklējiet vietni https://newsroom.churchofjesuschrist.org/article/5-ways-to-watch-general-conference-live.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.