Ziņu izlaidums

20. novembrī pravietis nāks klajā ar īpašu video vēstījumu par cerību un dziedināšanu

Prezidents Nelsons
Prezidents Rasels M. Nelsons© 2020 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
 

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas pravietis un prezidents Rasels M. Nelsons 2020. gada 20. novembrī plkst. 11:00 pēc kalnu standartlaika (MST) (20.00 pēc Latvijas laika) dalīsies īpašā video vēstījumā ar visu pasauli.

Šajā 11 minūšu garajā video prezidents vērsīs uzmanību uz to, kā mēs varam rast cerību un dziedināšanu caur Jēzu Kristu šajā ievērojamajā globāla lūzuma un nestabilitātes laikā. Tas tiks publicēts prezidenta Nelsona sociālo mediju kontos (Facebook, Instagram, Twitter) un Baznīcas galvenajā YouTube kanālā 31 valodā. Tūlīt pēc tam šis video būs pieejams, lai to skatītos pēc pieprasījuma  un lejupielādētu vietnē Newsroom.ChurchofJesusChrist.org un Baznīcas lietotnē Gospel Media.

  

Prezidents Nelsons ir Tā Kunga, Jēzus Kristus, apustulis kopš 1984. gada. Viņš kļuva par Baznīcas augstāko vadītāju 2018. gada janvārī. Viņa prezidenta laiku iezīmē kalpošana visā pasaulē (viņš ir apmeklējis 32 valstis un ASV aizjūras apgabalus), aktīva tempļu (mūsu vissvētāko vietu) celtniecība un pamatīgas organizatoriskas pārmaiņas. Sākot ar 2018. gada aprīļa vispārējo konferenci, kurā viņš tika atbalstīts par Baznīcas prezidentu, prezidents Nelsons sāka ieviest vairākas izmaiņas, lai palīdzētu svētajiem vēl vairāk kalpot tā, kā to darīja Jēzus Kristus, un vēl vairāk uzsvērtu pasaules Glābēja centrālo lomu it visā, ko Baznīca dara.

Pirms prezidents Nelsons kļuva par pasaules mēroga Baznīcas vadītāju, viņš bija novatorisks kardioķirurgs. Būdams ķirurģijas rezidents Minesotā 1951. gadā, viņš palīdzēja izpētīt un izstrādāt pirmo sirds un plaušu aparātu, ko izmantoja atvērtas sirds operācijās. Pirmo atvērtas sirds operāciju viņš veica Jūtā 1955. gadā. Viņš bija Asinsvadu ķirurģijas biedrības prezidents, Amerikas torakālās ķirurģijas padomes direktors, Amerikas Sirds asociācijas Sirds un asinsvadu ķirurģijas padomes priekšsēdētājs un Jūtas štata medicīnas biedrības prezidents. Viņš ir sarakstījis daudzas nodaļas medicīnas mācību grāmatās, kā arī citas publikācijas. Viņš lasīja lekcijas un kā profesionālis apmeklēja daudzas organizācijas visās ASV un citās valstīs.

Prezidentam Nelsonam ir 10 bērni (deviņas meitas un dēls), 57 mazbērni un 127 mazmazbērni. Viņa pirmā sieva (un viņu 10 bērnu māte) Dancela nomira pirms gandrīz 16 gadiem. Divas viņu meitas (Vendija un Emīlija) nomira no vēža. Ar savu otro sievu Vendiju viņš ir precējies kopš 2006. gada.

Dziedinošais pateicības spēks ir vēstījums ikvienam. Mēs jūs aicinām dalīties šajā video un aicinājumā ar ģimeni un draugiem un nākamo septiņu dienu laikā pārpludināt sociālos tīklus ar pateicības vilni.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.