Tematiskais raksts

Pastāvīgais izglītības fonds

http://www.lds.org/pef

http://www.lds.org/ldsfoundation/pef/welcome/0,7133,3403-1-0,00.html

Pastāvīgais izglītības fonds (Perpetual Education Fund) tika izveidots 2001. gadā ar mērķi palīdzēt jauniešiem un jaunietēm, kas atgriezušies no misijas, iegūt labu izglītību un kļūt pašpaļāvīgiem.

  • Līdzekļi šai programmai nāk no Baznīcas locekļu un viņu draugu ziedojumiem. Šie finansiālie resursi atrodas nemitīgā apritē — nauda tiek aizdota, lai palīdzētu samaksāt par labu izglītību vai apmācībām, un, kad students pabeidz mācības un uzsāk strādāt, viņš vai viņa atmaksā aizdevumu ar nelieliem procentiem, iemaksājot naudu atpakaļ fondā.
  • Pastāvīgā izglītības fonda ietvaros pašlaik tiek sniegta palīdzība 18 līdz 30 gadus veciem jauniešiem 31 valstī.
  • Šī programma ir izveidota pēc Pastāvīgā emigrācijas fonda parauga, kura ietvaros 19. gs. beigās tika sniegta palīdzība vairāk nekā 30000 Baznīcas locekļu, palīdzot atceļot no Eiropas uz Soltleikas ieleju.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.