Ziņu izlaidums

Pasaules mēroga svētbrīdis jaunajiem pieaugušajiem ar elderu un māsu Holandiem

Atkārtota pārraide

2023. gada 8. janvārī pievienojieties citiem precētiem un neprecētiem jaunajiem pieaugušajiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem pasaules mēroga svētbrīdī ar elderu Džefriju R. Holandu no Divpadsmit apustuļu kvoruma un viņa sievu, māsu Patrīciju T. Holandu. Viņi runās no M. Entonija Bērnsa arēnas Jūtas Tehniskās universitātes studentu pilsētiņā Sentdžordžā, Jūtas štatā, ASV, dzīvas jauno pieaugušo auditorijas priekšā.

YA 2023 Elder Holland 01
YA 2023 Elder Holland 01
Elders Džefrijs R.Holands un māsa Patrīcija T.Holanda2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Ieplānojiet jau tagad uzaicināt savus draugus un pulcēties kopā ar viņiem, lai uzklausītu Tā Kunga dzīvā apustuļa iedvesmotus vēstījumus, kas domāti tieši jums. Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā meklējiet vietējo pasākumu, lai svētdien, 2023. gada 8. janvārī, plkst. 18.00 pēc Kalnu laika joslas (MST) kopā skatītos pasākuma tiešraidi. Visur citur meklējiet iespējas kopā ar citiem noskatīties ierakstu 15. janvāra svētdienas pēcpusdienā vai vakarā.

Pārraidi var skatīties arī Baznīcas satelītsistēmā, broadcasts.ChurchofJesusChrist.org (pieejama divas nedēļas) vai YouTube (straumējot tiešraidē un pēc pieprasījuma).

Sīkāku informāciju par pārraidi, ieskaitot straumēšanas grafiku, pieejamās valodas un subtitrus vājdzirdīgajiem, skatiet pārraides grafikā, kas būs pieejams dažas nedēļas pirms pasākuma.

Divas nedēļas pēc pārraides Evaņģēlija bibliotēkas sadaļā „Pieaugušie/Jaunie pieaugušie” būs pieejams svētbrīža video, teksta un audio materiāli 41 valodā.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.