Ziņu izlaidums

Papildus izmaiņas 2020. gada aprīļa vispārējās konferences norisē

Augstākais prezidijs vadīs visas sesijas no nelielas sanāksmju telpas Tempļa skvērā. Konferencē skanēs iepriekš ierakstīta mūzika un dziesmas.

2020. gada 19. martā Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs un Divpadsmit apustuļu kvorums nosūtīja pēdējo dienu svētajiem visā pasaulē šo vēstuli. Iepazīstieties ar pēdējām izmaiņām tajā, kā COVID-19 iespaido svētos visā pasaulē.

Konferenču centrs
Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Konferenču centrs© 2020 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
 

Dārgie brāļi un māsas!

Redzot daudzās izmaiņas, ko pasaulē izraisa COVID-19 pandēmija, mēs esam veikuši atbilstošus pielāgojumus misionāru kalpošanas darbā, tempļa darbā un tajā, kā mēs pulcējamies un pielūdzam Dievu.

Pēdējo dienu laikā eksperti no visas pasaules ir izstrādājuši jaunas vadlīnijas. Noturot Augstākā prezidija un Divpadsmit apustuļu kvoruma apspriedi, mēs esam nolēmuši, ka būtu prātīgi ieviest papildus izmaiņas mūsu 2020. gada aprīļa vispārējās konferences formātā.

Visas sesijas tiks pārraidītas no nelielas auditorijas Tempļa skvērā. Šajās sesijās prezidēs un tās vadīs Augstākais prezidijs, un tās apmeklēs tikai tie, kuri ir aicināti uzstāties ar uzrunām vai teikt lūgšanas. Konferencē skanēs iepriekš ierakstīta mūzika un dziesmas.

Mēs uzskatām, ka ar šo izmaiņu ieviešanu mēs varam atbalstīt tos, kuri darbojas, lai palēninātu šīs pandēmijas izplatīšanos un iespaidu. Mēs esam pateicīgi par viņiem un turpinām par viņiem lūgt Dievu. Mūs saviļņo daudzi mūsu dzirdētie stāsti par kalpošanu tiem, kuri šajā nenoteiktības laikā ir nonākuši grūtībās. Mēs lūdzam, lai jums tiktu dāvātas mūsu Debesu Tēva izmeklētākās svētības.

Šī būs ievērojama konference. Tajā dominēs vēstījumi par patiesību, cerību un iedvesmu, atzīmējot Jēzus Kristus evaņģēlija Atjaunošanu un cenšoties Viņu sadzirdēt.

Ar cieņu —
Augstākais prezidijs un Divpadsmit apustuļu kvorums

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.