Mormon Newsroom
Ziņu izlaidums

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas 184. pusgada vispārējā konference

Reizi pusgadā Soltleiksitijas konferenču centrā notiek Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas vispārējā konference, kur uzstājās pravietis, apustuļi un citi baznīcas vadītāji. Viņi dalās Jēzus Kristus evaņģēlija vēstī, lai stiprinātu cilvēku ticību un sniegtu norādījumus attiecībā uz aktuāliem jautājumiem, kuros nepieciešama Dieva vadība. Papildus garīgajām uzrunām, konferencē uzstājas arī Tabernakla koris.

Vispārējās konferences tiešraidi skatās miljoniem cilvēku visā pasaulē, kopumā tā tiek tulkota gandrīz simts valodās. Latvijā konferences skatīšanās latviešu valodā notiks 19. un 20. oktobrī. Papildus konferences sesijām, šajā laikā varēs skatīties arī Vispārējo sieviešu sanāksmi. Laipni aicināti visi baznīcas locekļi, kā arī citu ticību pārstāvji!

Vairāk informācijas par konferences skatīšanās vietu un laiku Latvijā skat. šeit. http://www.jezuskristusbaznica.lv/pasakumi_2014_oktobra_vispareja_konference.html

Baznīcas vadītāju uzrunas angļu valodā var noskatīties un izlasīt šeit. https://www.lds.org/general-conference/sessions/2014/10?cid=HPSA100414463&lang=eng

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.