Ziņu izlaidums

Labdarības koncerts ar starptautisko sieviešu ansambli “Vox Mundi”

PĒDĒJO DIENU SVĒTO JĒZUS KRISTUS BAZNĪCA SADARBĪBĀ AR ZIEDOT.LV
IELŪDZ UZ LABDARĪBAS KONCERTU
ADVENTES IESKAŅA AR VOKĀLO ANSAMBLI VOX MUNDI UN ZVANU ANSAMBLI PRIMUS
KONCERTS NOTIKS 25. NOVEMBRĪ PLKST. 19:00, RĪGĀ, LĀČPLĒŠA 71
IEEJA KONCERTĀ IR BEZ MAKSAS

 

Šajā Adventes ieskaņai veltītajā koncertā uzstāsies starptautiskais sieviešu ansamblis “Vox Mundi” no Londonas, kas atskaņos dažādu tautu Ziemassvētku dziesmas, kā arī zvanu ansamblis Primus no Rīgas. Koncerta laikā klausītājiem būs iespēja ziedot 17 gadus vecās jaunietes Līgas Samantas Ziediņas ārstēšanai.

Līga nāk no kuplas ģimenes Cēsīs. Kopš dzimšanas Līgai uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Meitenei ir problēmas ar kāju attīstību, kas liedz viņai patstāvīgi staigāt. Jau kopš sešu gadu vecuma Līgai ir veiktas vairākas kāju operācijas, pagarinot muskuļus un pagriežot kaulus vajadzīgajā leņķī. Lai Līga varētu pilnvērtīgi staigāt, nepieciešama vēl viena operācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā, kuras gaitā varētu izņemt 1. operācijas laikā ievietotās metāla plāksnes kāju augšstilbos. Šai operācijai ir nepieciešami vēl aptuveni 10 000 eiro.

Līga un viņas ģimene lūdz ziedotāju atbalstu operācijas apmaksai, lai Līga beidzot justos laimīga un varētu iet, skriet un pilnvērtīgi priecāties par dzīvi. Vairāk informācijas par Līgu skat.https://www.ziedot.lv/operacija-ligai-samantai-ziedinai-2418

Sīkāku informācija par koncertu varat iegūt pa tālruni 28386998. Pirms un pēc koncerta apmeklētāji varēs apskatīt jaunuzceltās baznīcas telpas.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.