Ziņu izlaidums

Aicinām uz kristīgo jauniešu centra atvērto durvju dienu

Šī gada 12. septembrī Rīgas centrā tiek atvērts kristīgo jauniešu centrs, kur laipni aicināti visi jaunieši, kuri vēlas papildināt zināšanas par Jēzus Kristus evaņģēliju, apgūt dažādas noderīgas prasmes un labi pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem.

Mēs priecāsimies Jūs redzēt centra atvērto durvju dienā 12. septembrī no plkst. 16:00 līdz 19:00, Baznīcas ielā 27/29-11 (pirmajā stāvā).

 Atvērto durvju dienā Jums būs iespēja apskatīt kristīgo jauniešu centra telpas, uzzināt par tā darbības mērķi un iepazīties ar dažādu ikdienas nodarbību un aktivitāšu sarakstu. Centra vadītāji un jaunieši pastāstīs par plānotajām nodarbībām un aktivitātēm, kā arī atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Ja vēlaties redzēt jauniešu centru darbībā vai vienkārši nākt un iesaistīties, esiet laipni aicināti uz jebkuru nodarbību pēcpusdienās vai vakaros. Sīkāka informācija www.kristigojauniesucentrs.blogspot.com vai pa tālruni 26192950.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.