Ziņu izlaidums

Jaunie misiju vadītāji sāk pildīt savus norīkojumus visā Eiropā

2023. gada 1. jūlijā 14 pāri uzsāka savu trīs gadu kalpošanu

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs ir aicinājis jaunus misiju prezidentus un viņu dzīvesbiedres 14 misijās Eiropā. Jaunie vadītāji savu trīs gadu kalpošanu uzsāka 1. jūlijā. Tālāk ir sniegti viņu vārdi, uzdevumi un īsas biogrāfijas.

New Mission Leaders 01
New Mission Leaders 01
Jauno misijas prezidentu un viņu dzīvesbiedru izvietojums un skaits 134misijās visā pasaulē, uzsākot viņu trīs gadu kalpošanu 2023.gada 1.jūlijā. Grafiks ar „Church News" laipnu atļauju.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Adrijas ziemeļu misija

New Mission Leaders 02
New Mission Leaders 02
Braiens E.Kordrejs un Andželika Kordreja, Adrijas ziemeļu misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Braiens E. Kordrejs, 51, un Andželika Kordreja, četri bērni, Frankfurtes 2. bīskapija (angļu valoda), Frankfurtes Vācijas stabs: Adrijas ziemeļu misija, ko iepriekš vadīja prezidents Kevins C. Fīlds un māsa Dianna M. Fīlda. Brālis Kordrejs ir Svētdienas skolas skolotājs un ir bijis staba prezidents, Augstais padomnieks, bīskaps, bīskapijas padomnieks, bīskapijas misijas vadītājs, semināra skolotājs, tempļa priekšrakstu darbinieks un misionārs Austrijas Vīnes misijā. Viņš ir dzimis Geitsvilā, Teksasā; vecāki: Alens L. Kordrejs, jaunākais, un Ketrīna Elizabete Kordreja.

Māsa Kordreja ir Svētdienas skolas skolotāja un ir bijusi staba Jauno sieviešu prezidente, staba Sākumskolas prezidente, staba Palīdzības biedrības sekretāre, bīskapijas Palīdzības biedrības prezidente, bīskapijas Sākumskolas prezidente, tempļa priekšrakstu darbiniece un misionāre Vācijas Hamburgas misijā. Viņa ir dzimusi Minhenē, Vācijā; vecāki: Johans Frīdrihs Laurs un Gabriela Marija Laura.

Albānijas Tirānas misija

New Mission Leaders 03
New Mission Leaders 03
Maikls Aurass un Johanna Aurasa, Albānijas Tirānas misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Maikls Aurass, 48, un Johanna Aurasa, seši bērni, Landšutas bīskapija, Minhenes Vācijas stabs: Albānijas Tirānas misija, ko iepriekš vadīja prezidents Samuels M. T. Koivisto un māsa Anna-Marija Koivisto un kas bija pazīstama kā Bulgārijas/Centrālās Eirāzijas misija. Brālis Aurass ir elderu kvoruma prezidents un ir bijis staba prezidents, padomnieks staba Jauno vīriešu prezidijā, draudzes prezidents, padomnieks draudzes prezidijā, Svētdienas skolas skolotājs, semināra skolotājs, bīskapijas misijas vadītājs, tempļa priekšrakstu darbinieks un „Jauniešu spēkam” sesijas direktors. Viņš ir dzimis Erlangenā, Vācijā; vecāki: Pīters Aurass un Elvīra Aurasa.

Johanna Aurasa ir bīskapijas Jauno sieviešu prezidente un ir bijusi padomniece staba Jauno sieviešu prezidijā, bīskapijas Sākumskolas prezidente, bīskapijas Jauno sieviešu prezidente, draudzes Palīdzības biedrības prezidente, padomniece bīskapijas Sākumskolas prezidijā, padomniece bīskapijas Jauno sieviešu prezidijā, padomniece draudzes Palīdzības biedrības prezidijā, Sākumskolas pasākumu vadītāja, semināra skolotāja un „Jauniešu spēkam” sesijas direktore. Viņa ir dzimusi Landšutā, Vācijā; vecāki: Frīdrihs Reiningers un Andželika Reiningere.

Alpu vāciski runājošā misija

New Mission Leaders 04
New Mission Leaders 04
Martins V.Beitss un Donna Beitsa, Alpu vāciski runājošās misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Martins V. Beitss, 55, un Donna Beitsa, astoņi bērni, Jēlas bīskapija, Soltleikas Bonevillas stabs: Alpu vāciski runājošā misija, ko iepriekš vadīja prezidents Skots M. Nātjess un māsa Džodija T. Nātjesa. Brālis Beitss ir skolotājs elderu kvorumā un bīskapijas misijas vadītājs, viņš ir bijis bīskaps, elderu kvoruma prezidents, bīskapijas Jauno vīriešu prezidents, bīskapijas Svētdienas skolas prezidents, Svētdienas skolas skolotājs, Sākumskolas skolotājs, skautu vadītājs un misionārs Frankfurtes Vācijas misijā. Viņš ir dzimis Soltleiksitijā; vecāki: Duglass Fecers Beitss un Eva-Marija Vintera Beitsa.

Māsa Beitsa ir Palīdzības biedrības skolotāja un bīskapijas misionāre, viņa ir bijusi padomniece staba Jauno sieviešu prezidijā, bīskapijas Jauno sieviešu prezidente, Svētdienas skolas skolotāja, 11 gadus vecu skautu vadītāja un Sākumskolas mūzikas skolotāja. Viņa ir dzimusi Dallesā, Oregonā; vecāki: Dalass Džordžs Greiems un Šerona Linna Greiema.

Bulgārijas/Grieķijas misija

New Mission Leaders 05
New Mission Leaders 05
Deivids A.Nelsons un Emīlija Vuda Nelsone, Bulgārijas/Grieķijas misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Deivids A. Nelsons, 54, un Emīlija Vuda Nelsone, četri bērni, Sleita Kanjona 10. bīskapija, Provo Jūtas stabs: Bulgārijas/Grieķijas misija, ko iepriekš vadīja prezidents Samuels M. T. Koivisto un māsa Anna-Marija Koivisto. Brālis Nelsons ir kalpojis par augsto padomnieku, staba Jauno vīriešu prezidentu, bīskapu, elderu kvoruma prezidentu, bīskapijas Svētdienas skolas prezidentu, bīskapijas izpildsekretāru, skautu vadītāju un misionāru Austrijas Vīnes Austrumu misijā. Viņš ir dzimis Pokatello, Aidaho štatā; vecāki: Lovels Alens Nelsons un Rita Reja Evansa Nelsone.

Māsa Nelsone ir bijusi padomniece bīskapijas Palīdzības biedrības prezidijā, padomniece bīskapijas Jauno sieviešu prezidijā, padomniece bīskapijas Sākumskolas prezidijā, bīskapijas Palīdzības biedrības žēlsirdīgās kalpošanas koordinatore, skolotāja Palīdzības biedrībā, Pasākumu dienu vadītāja, Sākumskolas skolotāja un bīskapijas misionāre. Viņa ir dzimusi Soltleiksitijā; vecāki: Valters Rekss Vuds un Kārena Edvardsa Vuda.

Francijas Parīzes misija

New Mission Leaders 06
New Mission Leaders 06
Raijens R.Munss un Hetere A.Munsa, Francijas Parīzes misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Raijens R. Munss, 49, un Hetere A. Munsa, seši bērni, Narkosijas bīskapija, Seintklaudas Floridas stabs: Francijas Parīzes misija, ko iepriekš vadīja prezidents K. Maikls Hansens un māsa Džīna Hansena. Brālis Munss ir padomnieks misijas prezidijā un ir bijis staba prezidents, Augstais padomnieks, padomnieks bīskapībā, elderu kvoruma prezidents, bīskapijas Jauno vīriešu prezidents un misionārs Šveices Ženēvas misijā. Viņš ir dzimis Vinterpārkā, Floridā; vecāki: Raniers Farels Munss un Eiprika Kasella Munsa.

Māsa Munsa ir padomniece bīskapijas Jauno sieviešu prezidijā un ir bijusi padomniece staba Sākumskolas prezidijā, padomniece bīskapijas Palīdzības biedrības prezidijā, padomniece bīskapijas Sākumskolas prezidijā, Sākumskolas mūzikas skolotāja, Sākumskolas skolotāja un Šūpulīša klases vadītāja. Viņa ir dzimusi Provo, Jūtā; vecāki: Pols Fleks Hincs un Patrīsija Anna Portere Hinca.

Vācijas Frankfurtes misija

New Mission Leaders 07
New Mission Leaders 07
Duglass P.Kropers un Linne Kropere, Vācijas Frankfurtes misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Duglass P. Kropers, 63, un Linna G. Kropere, četri bērni, Riverbendas bīskapija, Davenportas Aiovas stabs: Vācijas Frankfurtes misija, ko iepriekš vadīja prezidents Dens Dž. Hamons un māsa Debija Dž. Hamone. Brālis Kropers ir Evaņģēlija doktrīnas skolotājs un ir bijis staba prezidents, Augstais padomnieks, staba izpildsekretārs, bīskaps, padomnieks bīskapībā, bīskapijas Jauno vīriešu prezidents un misionārs Vācijas Hamburgas misijā. Viņš ir dzimis Soltleiksitijā; vecāki: Pols Kents Kropers un Dona E. Kropere.

Māsa Kropere ir institūta skolotāja un bīskapijas tempļa un ģimenes vēstures konsultante, viņa ir bijusi bīskapijas Jauno sieviešu prezidente, bīskapijas Sākumskolas prezidente, padomniece bīskapijas Palīdzības biedrības prezidijā, bīskapijas Jauno sieviešu nometnes direktore, semināra skolotāja un reģiona Sabiedrisko attiecību direktore. Viņa ir dzimusi Soltleiksitijā; vecāki: Loids Alfrēds Gortons un Mildreda Džoana Gortone.

Ungārijas Budapeštas misija

New Mission Leaders 08
New Mission Leaders 08
Čets Dž.Volss un Kristija Volsa, Ungārijas Budapeštas misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Čets Dž. Volss, 46, un Kristija Volsa, četri bērni, Stounklifas bīskapija, Seintdžordžas Jūtas Bolderridžas stabs: Ungārijas Budapeštas misija, ko iepriekš vadīja prezidents Džastins K. Rakers un māsa Lorija Rakere. Brālis Volss ir bijis padomnieks staba prezidijā, staba lietvedis, bīskaps, elderu kvoruma prezidents, bīskapijas Jauno vīriešu prezidents, padomnieks bīskapijas Jauno vīriešu prezidijā, Jauno vīriešu padomdevējs, Svētdienas skolas skolotājs un misionārs Ungārijas Budapeštas misijā. Viņš ir dzimis Mareijā, Jūtā; vecāki: Džeimss Klērs Volss un Džoana Klega Volsa.

Māsa Volsa ir bijusi staba Sākumskolas prezidente, bīskapijas Jauno sieviešu prezidente, bīskapijas Sākumskolas prezidente, Palīdzības biedrības skolotāja un jauno skautu vadītāja. Viņa ir dzimusi Portlendā, Oregonā; vecāki: Bens Veinss Gārdners un Ketija Besone Gārdnere.

Polijas Varšavas misija

New Mission Leaders 09
New Mission Leaders 09
Gregorijs D.Ronijs un Kristīne Ronija, Polijas Varšavas misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Gregorijs D. Ronijs, 48, un Kristīne Ronija, četri bērni, Tolsīdaras bīskapija, Geinsvilas Virdžīnijas stabs: Polijas Varšavas misija, ko iepriekš vadīja prezidents Deivids L. Čandlers un māsa Steisija A. Čandlere. Brālis Ronijs ir bijis padomnieks staba prezidijā, staba jauniešu konferences direktors, bīskaps, draudzes prezidents, elderu kvoruma prezidents, bīskapijas Jauno vīriešu prezidents, semināra skolotājs un misionārs Polijas Varšavas misijā. Viņš uzauga Ņūportbīčā, Kalifornijā; viņa vecāki: Ardens Enslijs Ronijs un Karolīna Betersa Ronija.

Māsa Ronija ir Jauno sieviešu padomdevēja, un viņa ir bijusi staba jauniešu konferences priekšsēdētāja, bīskapijas Jauno sieviešu nometnes direktores asistente, Palīdzības biedrības skolotāja, Evaņģēlija principu skolotāja, Svētdienas skolas skolotāja, Sākumskolas skolotāja, Šūpulīša klases vadītāja, bīskapijas muzikālā vadītāja un Pasākumu dienu vadītāja. Viņa uzauga Mission Viejo, Kalifornijā; viņas vecāki: Džons Siverts Holmgrēns un Mikija Bērdena Holmgrēna.

Rumānijas Bukarestes misija (jauna)

New Mission Leaders 10
New Mission Leaders 10
Džefrijs R.Faulers un Roseanna C.Faulere, Rumānijas Bukarestes misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Džefrijs R. Faulers, 47, un Roseanna C. Faulere, pieci bērni, Ouklijas 1. bīskapija, Antiohijas Kalifornijas stabs: Rumānijas Bukarestes jaunā misija. Brālis Faulers ir padomnieks staba prezidijā un ir bijis Augstais padomnieks, bīskaps, padomnieks bīskapībā, skautu vadītājs un misionārs Rumānijas Bukarestes misijā. Viņš ir dzimis Sietlā, Vašingtonā; vecāki: Deniss Lī Faulers un Katrīna Anna Faulere.

Māsa Faulere ir padomniece bīskapijas Sākumskolas prezidijā un tempļa priekšrakstu darbiniece, viņa ir kalpojusi par bīskapijas Sākumskolas prezidenti, padomnieci bīskapijas Jauno sieviešu prezidijā, Jauno sieviešu padomdevēju, Sākumskolas pianisti, Pasākumu dienu vadītāju un semināra skolotāju. Viņa ir dzimusi Harborsitijā, Kalifornijā; vecāki: Viljams Roberts Krosdeils, vecākais, un Voglinde Kristīne Krosdeila.

Spānijas Barselonas misija

New Mission Leaders 11
New Mission Leaders 11
Frenks Hekmans un Marija Hekmane, Spānijas Barselonas misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Frenks Hekmans, 64, un Marija Hekmane, septiņi bērni, Heidelbergas 2. bīskapija (spāņu valoda), Heidelbergas Vācijas stabs. Spānijas Barselonas misija, ko iepriekš vadīja prezidents Huans Pablo Vilars un māsa Kerola Vilara. Brālis Hekmans ir padomnieks misijas prezidijā un ir bijis augstais padomnieks, sabiedrisko attiecību direktors, padomnieks staba Jauno vīriešu prezidijā, draudzes prezidents, padomnieks bīskapībā, bīskapijas misijas vadītājs, institūta skolotājs, semināra skolotājs, tempļa priekšrakstu darbinieks un misionārs Šveices Cīrihes misijā. Viņš ir dzimis Heidelbergā, Vācijā; vecāki: Heinrihs Frīdrihs Hekmans un Rūta Hekmane.

Māsa Hekmane ir bīskapijas Palīdzības biedrības prezidente un ir bijusi padomniece staba Sākumskolas prezidijā, sabiedrisko attiecību speciāliste, institūta skolotāja, semināra skolotāja, bīskapijas misionāre, tempļa priekšrakstu darbiniece un misionāre Spānijas Barselonas misijā. Viņa ir dzimusi Kadisā, Spānijā; vecāki: Fransisko Marins Miranda un Kristobalina Aragona Sančesa.

Baltijas misija

New Mission Leaders 12
New Mission Leaders 12
Anti Makslahti-Tolstošejevs un Skaiste Makslahti-Tolstošejeva, Baltijas misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Anti Makslahti-Tolstošejevs, 46, un Skaiste Makslahti-Tolstošejeva, trīs bērni, Šauļu draudze, Viļņas Lietuvas apgabals: Baltijas misija, ko iepriekš vadīja prezidents Rojs B. Hafs un māsa Džīna Heivorda Hafa. Brālis Makslahti-Tolstošejevs ir padomnieks apgabala prezidijā, draudzes prezidents un tempļa un ģimenes vēstures konsultants, kā arī ir kalpojis par apgabala neprecēto pieaugušo padomdevēju, padomnieku draudzes prezidijā, draudzes lietvedi un misionāru Krievijas Maskavas misijā. Viņš ir dzimis Sanktpēterburgā, Krievijā; vecāki: Jurijs un Irina.

Māsa Makslahti-Tolstošejeva ir sabiedrisko attiecību direktore un draudzes Palīdzības biedrības prezidente, kā arī ir kalpojusi par semināra skolotāju, draudzes Jauno sieviešu prezidenti un draudzes Sākumskolas prezidenti. Viņa ir dzimusi Šauļos, Lietuvā; vecāki: Virginijs un Irēna.

Kaboverdes Prajas misija

New Mission Leaders 13
New Mission Leaders 13
Skots R.Labrums un Mindija Labruma, Kaboverdes Prajas misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Skots R. Labrums, 56, un Mindija Labruma, četri bērni, Kāsldeilas 3. bīskapija, Kāsldeilas Jūtas stabs: Kaboverdes Prajas misija, ko iepriekš vadīja prezidents Deivids Dž. Vanderlijs un māsa Diāna Vanderlija. Brālis Labrums ir bijis padomnieks staba prezidijā, staba izpildsekretārs, staba Jauno vīriešu prezidents, bīskaps, padomnieks bīskapībā, skautu vadītājs, bīskapijas misijas vadītājs un misionārs Brazīlijas Braziljas misijā. Viņš ir dzimis Mareijā, Jūtā; vecāki: Ross Nikolss Labrums un Linda Edmunde Labruma.

Māsa Mindija Labruma ir Jauno sieviešu padomdevēja un „Jauniešu spēkam” pārstāve, viņa ir kalpojusi par staba Jauno sieviešu nometnes direktori, bīskapijas Jauno sieviešu prezidenti, padomnieci bīskapijas Jauno sieviešu prezidijā, padomnieci bīskapijas Sākumskolas prezidijā, Evaņģēlija doktrīnas skolotāju un bīskapijas misionāri. Viņa ir dzimusi Greindžerā, Jūtā; vecāki: Teds R. Andersons un Šērlija Anna Andersone.

Somijas Helsinku misija

New Mission Leaders 14
New Mission Leaders 14
Juha Lehtinens un Ulla Lehtinena, Somijas Helsinku misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Juha Lehtinens, 68, un Ulla Lehtinena, četri bērni, Helsinku 2. bīskapija, Helsinku Somijas stabs: Somijas Helsinku misija, ko iepriekš vadīja prezidents Ville Kervinens un māsa Lena Kervinena. Brālis Lehtinens ir padomnieks misijas prezidijā un ir bijis padomnieks staba prezidijā, staba Jauno vīriešu prezidents, bīskaps, padomnieks bīskapībā, Augsto priesteru grupas vadītājs, Baznīcas kalpošanas misionāru speciālists un misionārs Somijas Helsinku misijā. Viņš ir dzimis Imatrā, Somijā; vecāki: Esko Mauno Lehtinens un Kirstija Marjata Lehtinena.

Māsa Lehtinena ir padomniece Palīdzības biedrības prezidijā un bīskapijas vēsturniece, viņa ir kalpojusi par padomnieci staba Sākumskolas prezidijā, bīskapijas Palīdzības biedrības prezidenti, padomnieci bīskapijas Jauno sieviešu prezidijā, Baznīcas kalpošanas misionāru speciālisti un Evaņģēlija doktrīnas skolotāju. Viņa ir dzimusi Turku, Somijā; vecāki: Heiki Usitalo un Līza Usitalo.

Zviedrijas Stokholmas misija

New Mission Leaders 15
New Mission Leaders 15
Dž.Gregorijs Leiks un Līza Saundersa Leika, Zviedrijas Stokholmas misijas vadītāji.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Dž. Gregorijs Leiks, 61, un Līza Saundersa Leika, četri bērni, Zvaigznāja bīskapija, Gilbertas Arizonas Hailendas rietumu stabs: Zviedrijas Stokholmas misija, ko iepriekš vadīja Roberts L. Deiviss un māsa Tifānija L. Deivisa. Brālis un māsa Leiki ir kalpojuši Zviedrijas Stokholmas misijā par senioru misionāriem. Viņš ir bijis bīskaps, JNP bīskaps, padomnieks bīskapībā, Augstais padomnieks, bīskapijas Jauno vīriešu prezidents, bīskapijas misijas vadītājs, Svētdienas skolas skolotājs, institūta skolotājs, tempļa priekšrakstu darbinieks un misionārs Zviedrijas Stokholmas misijā. Viņš ir dzimis Soltleiksitijā; vecāki: Džeks Smits Leiks un Marija Bārlova Leika.

Māsa Leika ir padomniece bīskapijas Palīdzības biedrības prezidijā un ir kalpojusi par padomnieci staba Jauno sieviešu prezidijā, padomnieci staba Sākumskolas prezidijā, bīskapijas Jauno sieviešu prezidenti, bīskapijas Sākumskolas prezidenti, padomnieci bīskapijas Palīdzības biedrības prezidijā, padomnieci bīskapijas Jauno sieviešu prezidijā, padomnieci bīskapijas Sākumskolas prezidijā, Jauno sieviešu padomdevēju, jauno skautu vadītāju un tempļa priekšrakstu darbinieci. Viņa ir dzimusi Loganā, Jūtā; vecāki: Rīds V. Saunderss un Barbara Kuka Saundersa.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.