EasterConcert2023_01_230327_v1.png
Ziņu izlaidums

Jaunais Lieldienu koncerts „Pestītājs" tagad ir pieejams tiešsaistē

Koncerta straumēšana būs pieejama līdz aprīļa vidum

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca Eiropā piedāvā jaunu tiešsaistes koncertu „Pestītājs”, kurā tiek svinēta Glābēja Jēzus Kristus dzīve un kalpošana.

Šīs Lieldienu programmas nosaukums ir „Pestītājs”, un tajā tiks atskaņota mūzika no Dženijas Ouksas Beikeres albuma ar tādu pašu nosaukumu. Tā iepazīstina ar labi pazīstamiem, uz Kristu vērstiem mākslas darbiem no tādiem Eiropas māksliniekiem kā Leonardo da Vinči, Karls Blohs, Andželika Kaufmane, Heinrihs Hofmanis, Fransisko de Surbarans, Bertels Torvaldsens, Saimons Djūijs un citiem. Stāstījumu sniedz zviedru mākslinieks Luiss Herijs Frederiksborgas pilī, Dānijā, kur atrodas Karla Bloha slavenā galerija.

Sākot ar 2023. gada 26. martu, koncerts ir pieejams skatīšanai pēc pieprasījuma, to straumējot tālāk norādītajās vietnēs un kanālos:

jezuskristusbaznica.org

YouTube

Facebook

Valodas

Lieldienu koncertu var straumēt visā pasaulē, izmantojot interneta pieslēgumu. Straumēšana ir pieejama angļu valodā, kā arī 31 citā valodā.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.