Ziņu izlaidums

Ir paziņota Oslo Norvēģijas tempļa atrašanās vieta

Uzticīgu Jēzus Kristus Baznīcas locekļu skatījumā templis ir Tā Kunga nams un vissvētākā pielūgsmes vieta uz Zemes.

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs ir darījis zināmu Oslo Norvēģijas tempļa atrašanās vietu, par kura būvniecību tika paziņots 2021. gada aprīlī. Templis tiks uzcelts uz 3,2 hektāru (8 akru) liela zemes gabala, kas atradīsies pie Smedsvingenas un Ravnsborgveienas ceļiem Hvalstadā, Norvēģijā. Plānots uzbūvēt vienstāva templi aptuveni 1000 kvadrātmetru platībā, kā arī apmeklētāju viesnīcu un ierašanās telpas.

Oslo Norvēģijas templis būs pirmais šajā valstī un ceturtais Skandināvijā. Norvēģu pēdējo dienu svētie pašlaik templi apmeklē Kopenhāgenā, Dānijā, vai Stokholmā, Zviedrijā.

Pirmie pēdējo dienu svēto misionāri Norvēģijā ieradās 1850. gados. Turpmākajos gados Baznīcai pievienojās tūkstošiem norvēģu, no kuriem aptuveni puse emigrēja uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Mūsdienās Norvēģijā dzīvo aptuveni 4500 pēdējo dienu svēto.

Sīkāki tempļa dizaina plāni vēl tiek izstrādāti. Plašāka informācija, tostarp eksterjera attēli, tiks publiskota vēlāk. Par būvdarbu uzsākšanas ceremonijas datumiem tiks paziņots vēlāk. Projekta vadītāji drīzumā sāks strādāt ar pilsētas amatpersonām pie tempļa provizoriskajiem plāniem un tuvākajos mēnešos sāks iesniegt publiskos dokumentus.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.