GenConf04-23_01_230321_v1.jpg
Ziņu izlaidums

Ielūgums noskatīties 2023. gada aprīļa vispārējo konferenci

Visi ir aicināti piedalīties 2023. gada 1. un 2. aprīlī

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca ielūdz ikvienu pievienoties miljoniem cilvēku visā pasaulē, lai gaidāmajā Baznīcas vispārējā konferencē sestdien un svētdien, 2023. gada 1. un 2. aprīlī, uzklausītu mūsdienu praviešu un apustuļu iedvesmojošos vēstījumus, kas dāvās cerību un atjaunošanos.

Šīs reliģiskās pārraides skatīšanās palīdz cilvēkiem uzzināt par Jēzu Kristu, stiprināt viņu personīgās attiecības ar Glābēju un piedzīvot tādu mieru, cerību un prieku, kas ir pieejams, sekojot Viņam. Visi pēdējo dienu svētie, Baznīcas draugi un citi tiek mudināti un aicināti piedalīties Pūpolsvētdienas nedēļas nogalē.

„Vispārējā konference sniedz iespēju saņemt personīgu atklāsmi, vispārējiem Baznīcas vadītājiem sniedzot padomu un norādījumus,” rakstīja Baznīcas Augstākais prezidijs. „Mēs mudinām Baznīcas locekļus ieklausīties padomos, kas tiks doti, tos apdomāt, studēt un pielietot dzīvē.”

Šī pasaules mēroga pārraide tiek pārraidīta no Konferenču centra Soltleiksitijā, Jūtas štatā, ASV, un tajā ir piecas unikālas, divu stundu garas vispārējās sesijas visām auditorijām divu dienu garumā. Laiki ir norādīti pēc CEST — Centrāleiropas vasaras laika (lai iegūtu EEST jeb Latvijas laiku, pievienojiet vienu stundu).

Sestdien, 2023. gada 1. aprīlī

Sestdien, 1. aprīlī, 18.00 (6 PM) CEST — sestdienas rīta sesija

Sestdien, 1. aprīlī, 22.00 (10 PM) CEST — sestdienas pēcpusdienas sesija

Svētdien, 2023. gada 2. aprīlī

Svētdien, 2. aprīlī, 14.00 (2 PM) CEST — sestdienas vakara sesija

Svētdien, 2. aprīlī, 18.00 (6 PM) CEST — svētdienas rīta sesija

Svētdien, 2. aprīlī, 22.00 (10 PM) CEST — svētdienas pēcpusdienas sesija

Lai iegūtu informāciju par piedalīšanos kādā vispārējās konferences sesijā Konferenču centrā, lūdzu, skatiet Tempļa laukuma tiešraides notikumu lapu.

Kā skatīties vai klausīties tiešraidi?

Visas konferences sesijas tiks straumētas tiešraidē ChurchofJesusChrist.org tiešraides lapā vairāk nekā 70 valodās. Skatītāji tās var skatīties un klausīties arī Vispārējās konferences YouTube kanālā, Evaņģēlija bibliotēkas lietotnē un citos radio, televīzijas, satelīta un digitālajos kanālos.

Kā skatīties vai klausīties vēlāk?

Pēc tiešraides pārraidēm vēstījumi būs pieejami teksta, audio un video formātā vairākos kanālos, lai tos varētu skatīties un studēt pēc pieprasījuma. Šie kanāli ietver Evaņģēlija bibliotēku, Gospel Media lietotni, Vispārējās konferences YouTube kanālu, Vispārējās konferences podkāstu un Baznīcas žurnālus.

Kā sagatavoties vispārējai konferencei?

Palīdziet bērniem un jauniešiem sagatavoties skatīties vispārējo konferenci, lietojot resursu „Vispārējās konferences aktivitātes bērniem”.

Papildu avoti

Daži no šiem resursiem var būt pieejami tikai noteiktās valodās.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.