Ziņu izlaidums

Elders un māsa Gongi uzstāsies RootsTech ģimenes atklājumu dienā

Tiešraide notiks sestdien, 2023. gada 4. martā

Elders Gerits V. Gongs no Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Divpadsmit apustuļu kvoruma un māsa Sjūzena Gonga būs galvenie runātāji ģimenes atklājumu dienā, kas norisināsies RootsTech konferences pēdējā dienā. Pasaules mēroga ģimenes vēstures RootsTech konference notiks no 2023. gada 2. līdz 4. martam.

Eldera un māsas Gongu prezentācija tiks pārraidīta sestdien, 4. martā, plkst. 13.30 (pēc kalnu standarta laika) vietnēs RootsTech.org, RootsTech kanālā YouTube, Broadcasts.ChurchofJesusChrist.org un Evaņģēlija bibliotēkas lietotnē.

Kas ir ģimenes atklājumu diena?

RootsTech konferenci organizē FamilySearch International un atbalsta Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca ar mērķi — palīdzēt cilvēkiem kļūt vienotiem un smelties spēku no savas ģimenes — pagātnē, tagadnē un nākotnē.

Ģimenes atklājumu diena ir vienas dienas pasākums RootsTech konferences ietvaros, kas paredzēts tieši pēdējo dienu svētajiem.

Šī gada RootsTech tēma ir „Apvienošana” — cilvēku, tradīciju, stāstu, atmiņu, tehnoloģiju, inovāciju, kopienu un ģimeņu apvienošana.

„Dažkārt mums šķiet, ka mūsu lēmumi ietekmē tikai mūs pašus,” sacīja elders Gongs. „Mūsu ģimenes atklāšana atgādina mums par pretējo. Cauri paaudzēm mēs esam ciešāk saistīti, nekā mums parasti šķiet.”

„Stāsti, kurus mēs saglabājam un kuros dalāmies no paaudzes paaudzē, var atstāt paliekošu ietekmi mūsu sirdī un prātā,” papildināja māsa Gonga. Viņa cer, ka ģimenes stāstu atklāšana, pierakstīšana un dalīšanās tajos palīdzēs cilvēkiem „sajust lielāku pateicību par savu priekšgājēju grūtībām, drosmi, ticību un uzupurēšanos.”

„Man patīk, ka ģimenes atklāšanas piedzīvojumiem nav ne sākuma, ne beigu,” stāsta elders Gongs. „Šie piedzīvojumi aizvijas abos virzienos, savienojot ģimenes pagātni un nākotni.”

Reģistrācija visām trim RootsTech dienām tagad ir atvērta vietnē RootsTech.org. Miljoniem virtuālo un klātienes apmeklētāju ir gaidīti apmeklēt konferenci no 2023. gada 2. līdz 4. martam, lai noklausītos iedvesmojošas uzrunas, piedalītos pamācošās nodarbībās, uzzinātu par inovatīvām tehnoloģijām un spētu pievienot savai ģimenei cilvēkus.

„Ģimenes ir sabiedrības pamats,” sacīja FamilySearch izpilddirektors Stīvs Rokvuds pagājušajā oktobrī. „Ģimeņu savienošana un apvienošana cauri paaudzēm stiprina gan indivīdus, gan tautas. Mēs izjūtam apbrīnu un gandarījumu, redzot, kādu lomu spēlē RootsTech, palīdzot miljoniem cilvēku rast saikni ar savu ģimeni pagātnē, tagadnē un nākotnē.”

Tā kā RootsTech ir starptautiska konference, tā piedāvā gūt pieredzes cilvēkiem no visas pasaules. Ar šī brīža vairāk nekā 800 iesūtītiem materiāliem par ģimenes vēsturi, kultūru un mantojumu Eiropas valstu valodās eiropiešiem un viņu pēcnācējiem kļūst aizvien vienkāršāk vairāk uzzināt par sevi un savu izcelsmi. Katru gadu augošā videomateriālu bibliotēka tiek papildināta ar saturu no visas pasaules daudzās valodās.

Šogad, papildus tiešsaistes pieredzēm, RootsTech piedāvā klātienes pasākumu Salt Palace sanāksmju centrā Soltleiksitijā.

Pievienojieties RootsTech konferencei tiešsaistē vai klātienē


Bezmaksas tiešsaistes pasākumā tiek piedāvātas:

  • vairāk nekā 200 jaunas klašu sesijas pēc pieprasījuma un klases;
  • prezentācijas uz galvenās skatuves un galvenie runātāji;
  • atbalsts tērzētavā un tiešsaistes izpētes konsultācijas;
  • saiknes nodibināšana ar brālēniem un māsīcām, izmantojot Relatives at RootsTech (Radinieki RootsTech konferencē) un ziņapmaiņa;
  • virtuālā izstāžu zāle.

Trīs dienu sanāksmju centra apmeklējums klātienē Soltleiksitijā izmaksās 98 ASV dolārus. Cenā iekļauta pieeja virtuālajai opcijai un:

  • vairāk nekā 180 klātienes klašu sesijas ar jautājumiem un atbildēm;
  • personīga palīdzība izpētē FamilySearch Library;
  • piekļuve sponsoru demonstrācijām izstāžu zālē;
  • personīga saikne ar draugiem un brālēniem vai māsīcām;
  • maltīšu vai uzkodu izvēle.

Piekļuve izstāžu zālei Soltleiksitijā ir bezmaksas un tā piedāvās vairāk nekā 200 izstādes dalībnieku, produktu demonstrāciju, kā arī saskarsmi ar izpētes speciālistiem.

„Tiem, kuri nevar izlemt, vai pievienoties mums virtuāli vai klātienē — tas ir šī gada konferences pluss — jūs varat izlemt, kā mums pievienoties,” sacīja Džens Alens, FamilySearch pasākumu direktors RootsTech tiešsaistes jautājumu un atbilžu sesijā 2022. gada septembrī. „Mēs ceram, ka jūs ieradīsieties Soltleiksitijā, ja jums ir tāda iespēja, bet, ja tādas nav, virtuālā pieredze būs apbrīnojama. Mēs ar nepacietību gaidām iespēju izveidot saikni ar jums visiem visā pasaulē.”

Lai vairāk uzzinātu par RootsTech 2023, apmeklējiet vietni RootsTech.org. Lai vairāk uzzinātu par reģistrācijas iespējām un procesu, noskatieties tiešsaistes jautājumu un atbilžu sesiju Facebook.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.