Vadītāja biogrāfija

Elders Skots D. Vaitings

<p>Elders Skots D. Vaitings</p>
Elders Skots D. Vaitings2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Kalpošana Baznīcā

Elders Skots D. Vaitings 2012. gada 31. martā tika atbalstīts par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstāko pilnvaroto — Septiņdesmito. Aicinājuma brīdī viņš kalpoja par Piektā Septiņdesmito kvoruma locekli Ziemeļamerikas rietumu reģionā. Viņš ir bijis Ziemeļāzijas reģiona prezidents un pašlaik kalpo Ziemeļeiropas reģiona prezidijā.

Elders Vaitings ir kalpojis vairākos Baznīcas aicinājumos, tostarp par pilna laika misionāru Japānas Tokijas Ziemeļu misijā, elderu kvoruma prezidentu, bīskapu, staba jauno vīriešu prezidentu, Augsto padomnieku, staba prezidentu un reģiona Septiņdesmito.

Profesionālā dzīve

Elders Vaitings ieguva bakalaura grādu japāņu valodā un jurisprudences doktora grādu. Viņš ir strādājis par juristu un vadītāju dažādos nekustamā īpašuma ieguldījumu uzņēmumos Havaju salās. Elders Vaitings ir aktīvi darbojies pilsoniskajās lietās, būdams gan Amerikas Skautu zēnu organizācijas (Boy Scouts of America) Aloha padomes, gan Tālo Austrumu padomes izpildvaldes loceklis, kā arī LDS-BSA Havaju salu un Tālo Austrumu attiecību komitejas priekšsēdētājs. Viņš ir bijis arī Brigama Janga universitātes Havajās Biznesa skolas izpildpadomes un Hawaii Reserves, Inc. valdes loceklis.

Personīgā dzīve

Skots Dveins Vaitings ir dzimis 1961. gada 1. aprīlī Soltleiksitijā, Jūtas štatā. 1984. gada aprīlī viņš apprecējās ar Džeriju Olsoni. Viņi ir piecu bērnu vecāki.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.