Vadītāja biogrāfija

Elders Gerits V. Gongs

 

Elders Gerits V. Gongs tika atbalstīts par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Divpadsmit apustuļu kvoruma locekli  2018. gada 31. martā. Līdz aicināšanai Divpadsmito kvorumā viņš jau kopš 2010. gada 3. aprīļa kalpoja par augstāko pilnvaroto Septiņdesmito, 2015. gada 6. oktobrī tiekot atbalstīts par Septiņdesmito prezidija locekli. No 2011. līdz 2015. gadam elders Gongs  kalpoja Āzijas reģiona prezidijā, kura galvenā mītne atrodas Honkongā, kalpošanas noslēgumā būdams reģiona prezidenta aicinājumā.

1977. gadā elders Gongs ieguva Brigama Janga Universitātes bakalaura grādu Āzijas un īpašo universitātes studiju programmā. 1979. gadā viņš ieguva filosofijas zinātņu maģistra grādu, bet 1981. gadā – Oksfordas Universitātes doktora grādu starptautiskajās attiecībās,  mācoties kā Roda stipendiāts. 1985. gadā viņš kalpoja par valsts sekretāra vietnieka īpašo asistentu ASV valsts departamentā, un 1987. gadā – par ASV vēstnieka īpašo asistentu Pekinas pilsētā, Ķīnā. No 1989. gada viņš darbojās dažādos amatos Vašingtonas pilsētas Stratēģisko un starptautisko studiju centrā. Līdz 2010. gada aprīlim viņš strādāja par Brigama Janga Universitātes prezidenta asistentu plānošanas un vērtēšanas jautājumos.

Elders Gongs ir kalpojis vairākos aicinājumos Baznīcā, būdams pilnlaika misionārs Taipejas misijā Taivānā, augstais padomnieks, augsto priesteru grupas vadītājs, staba Svētdienas skolas prezidents, semināra pasniedzējs, bīskaps, staba misijas prezidents, staba prezidents un reģiona Septiņdesmitais.

Gerits Valters Gongs ir dzimis 1953. gada 23. decembrī, Redvudas pilsētā, Kalifornijas štatā. 1980. gadā viņš apprecējās ar Sjūzenu Lindsiju. Viņiem ir četri bērni un trīs mazbērni.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.