Vadītāja biogrāfija

Elders Gerijs E. Stīvensons 

Elders Gerijs E. Stīvensons 

 

Par eldera Gerija E. Stīvensona aicinājumu Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Divpadsmit apustuļu kvorumā tika paziņots 2015. gada 3. oktobrī.

Elders Stīvensons ir dzimis 1955. gada 6. augustā, Evana N. Stīvensona un Veras Džīnas Stīvensones ģimenē, kuri bija Baznīcas pionieru pēcnācēji. Viņš uzauga Jūtas štata Kešas ielejā un jaunības gados kalpoja pilnlaika misijā Japānā. Pildot šo uzdevumu, elders Stīvensons iemīļoja Āziju un dalīšanos evaņģēlijā, kopš tā laika darot to visa mūža garumā.

Pēc atgriešanās no misijas elders Stīvensons uzsāka mācības Jūtas Štata Universitātē. Tur viņš satika un tūliņ pat iemīlēja Līzu Džīnu Higliju. Viņi apprecējās 1979. gada aprīlī Aidaho štata Aidahofolsas templī. Stīvensonu laulībā ir dzimuši četri dēli. Mācoties Jūtas Štata Universitātē, elders Stīvensons ieguva bakalaura grādu biznesa vadības jomā.

Vēlāk viņš kļuva par mācību aprīkojuma ražošanas uzņēmuma līdzdibinātāju, stājoties šī uzņēmuma prezidenta amatā. Elders Stīvensons ir kalpojis daudzos Baznīcas aicinājumos, būdams padomnieks staba prezidijā, Baznīcas bīskaps un Nagojas misijas prezidents Japānā (2004–2007). Par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstāko Pilnvaroto elders Stīvensons kļuva 2008. gadā, kad tika aicināts par vienu no Septiņdesmito kvoruma locekļiem. Būdams šajā aicinājumā, viņš kalpoja par padomnieku Āzijas Ziemeļreģiona prezidijā un vēlāk – par šī reģiona prezidentu. Sākot ar 2012. gada martu, elders Stīvensons kalpoja Baznīcas prezidējošā bīskapa amatā.

Elders Stīvensons gandrīz visu dzīvi ir vērojis būtisko darbu, ko visā pasaulē veic Baznīcas bīskapi. Viņš teic, ka viņa tēvs bija viņa bīskaps visus viņa jaunības gadus un ka viņa kalpošana ir atstājusi uz viņu lielu iespaidu. Eldera Stīvensona tēvs daudzkārt aicināja viņu līdzi, dodoties apciemot kādu no vairāk nekā trīsdesmit atraitnēm, kuras dzīvoja viņa bīskapijā. No sava tēva viņš mācījās kristīgi kalpot, gādājot par tiem, kam nepieciešama palīdzība. Šīs mācībstundas, kā viņš teic, lieti noderēja, pildot Baznīcas prezidējošā bīskapa aicinājumu: „Baznīcas bīskapi, manuprāt, tik tiešām ir varoņi. Viņi ik dienu atstāj patiesi lielu iespaidu uz Baznīcas locekļu dzīvi, it īpaši uz bērniem, jaunajiem vīriešiem un jaunajām sievietēm.”

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.