Vadītāja biogrāfija

Elders Deivids A. Bednārs

Deivids A. Bednārs tika atbalstīts un iecelts par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Divpadsmit apustuļu kvoruma locekli 2004. gada 7. oktobrī. Pirms aicinājuma Divpadsmito kvorumā Elders Bednārs kalpoja par reģiona Septiņdesmito, reģiona pilnvaroto Septiņdesmito, reģionālo pārstāvi, divas reizes par staba prezidentu un par bīskapu.

 

Elders Bednārs ir dzimis 1952. gada 15. jūnijā Oklendā, Kalifornijas štatā. Viņš kalpoja par pilnlaika misionāru Dienvidu Vācijā, pēc tam studēja Brigama Janga universitātē, kur viņš ieguva bakalaura un maģistra grādu. Viņš arī ieguva doktora grādu organizatoriskā uzvedībā Purdu Universitātē.

Pēc studiju pabeigšanas Elders Bednārs bija biznesa menedžmenta profesors Teksasas Tehniskajā universitātē un Arkanzasas Universitātē. Vēlāk, no 1997. līdz 2004. gadam, viņš kalpoja par prezidentu Brigama Janga universitātē–Aidaho (bijusī Riksa koledža).

Elders Bednārs apprecējās ar Suzannu Kei Robinsonu 1975. gada 20. martā, Soltleikas Templī, un viņi ir vecāki trīs dēliem.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.