Mormon Newsroom
Ziņu izlaidums

Baznīcas sanāksmju noturēšana Latvijā joprojām ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam

Piesardzīga Baznīcas dievkalpojumu, sanāksmju un pasākumu noturēšanas atsākšana būs iespējama tikai pēc Austrumeiropas reģiona prezidija atļaujas un oficiālā paziņojuma saņemšanas.

Saskaņā ar Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākā prezidija un Divpadsmit apustuļu kvoruma iepriekšējo paziņojumu, COVID-19 izraisītās pandēmijas iespaidā uz laiku tika apturētas visas Baznīcas locekļu publiskās pulcēšanās, ieskaitot svētdienu sanāksmes.

Atsākot noturēt daļu no Baznīcas iknedēļas svētdienu sanāksmēm un pasākumiem dažās pasaules valstīs, Baznīcas vadītāji īsteno piesardzīgu pieeju, lai nepakļautu riskam cilvēku veselību un drošību.

Austrumeiropas reģiona prezidijs rūpīgi seko līdzi situācijas attīstībai un Latvijas valdības ieviestajiem regulējumiem. Šobrīd visas Baznīcas locekļu publiskās pulcēšanās Latvijā joprojām ir apturētas līdz turpmākam paziņojumam un Austrumeiropas reģiona prezidija oficiālās atļaujas saņemšanai.

Dodot šādu atļauju, Austrumeiropas reģiona prezidijs sadarbosies ar apgabala un misijas prezidentiem un apspriedīsies ar draudžu prezidentiem, lai noteiktu konkrētu sanāksmju un pasākumu noturēšanas laiku un formātu, izskatot katru gadījumu atsevišķi. Vietējiem Baznīcas vadītājiem un Baznīcas locekļiem tiks doti konkrēti rīcības principi un vadlīnijas, lai nepakļautu riskam Baznīcas locekļu veselību un drošību un palīdzētu novērst COVID-19 vīrusa izplatību.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.