Ziņu izlaidums

Baznīca nāk klajā ar Ziemassvētku kampaņu „Glābējs ir dzimis”

Šis Ziemassvētku vēstījums aicina iepazīt, izzināt un sekot Jēzus Kristus mācībām. Ziemassvētku video un tiešsaistes materiāli tiks izmantoti, lai uzrunātu miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Šodien, 2015. gada 29. novembrī, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca nāk klajā ar Ziemassvētku kampaņu „Glābējs ir dzimis”, kuras ietvaros būs pieejami video materiāli daudzās valodās un tiks izvietoti reklāmas plakāti Ņujorkas Taimskvērā. 2015. gada Ziemassvētku vēstījums „Glābējs ir dzimis” aicina iepazīt, izzināt un sekot Jēzus Kristus mācībām. Baznīca lēš, ka šis vēstījums uzrunās miljoniem cilvēku visā pasaulē, jo visu decembri, kad tiek svinēti Kristus piedzimšanas svētki, kristieši varēs dalīties ar to tiešsaistē, izmantojot sociālos tīklus.

„Mēs dzīvojam pasaulē, kur Dieva spēks un ietekme mūsu ikdienas dzīvē netiek novērtēta un tiek atmesta un kur vajadzība pēc Glābēja tiek noraidīta un pat izsmieta,” teic elders Dalins H. Oukss no Divpadsmit apustuļu kvoruma, kura uzruna iekļauta Baznīcas žurnālu „Ensign” un „New Era” decembra izdevumos. „Nekad nav bijis lielākas vajadzības, lai mēs, kas esam uzticīgi Tam Kungam, Jēzum Kristum, atklāti atzītu savu ticību mūsu Glābējam – gan privāti, gan publiski.”

Divu minūšu video būs pieejams, sākot ar 29. novembri, vietnē ziemassvētki.mormon.org, kā arī Gospel Library aplikācijā. Ziemassvētku video tiek rādīti bērni no dažādām pasaules malām, tai skaitā Izraēlas, Losandželosas, Ņujorkas un Jūtas, kas citē Jesaju (skat. Jesajas 9:6 un Hendeļa Mesiju) un pauž savu personīgo ticību Jēzum Kristum.

Mājaslapa un video ir pieejams 29 valodās: albāņu, angļu, armēņu, čehu, dāņu, franču, grieķu, holandiešu, horvātu, indonēziešu, itāļu, japāņu, korejiešu, krievu, ķīniešu, latviešu, norvēģu, poļu, portugāļu, rumāņu, sebuāņu, somu, spāņu, tagalu, tajiešu, ukraiņu, ungāru, vācu, zviedru.

Video angļu valodā:

Mājaslapas ziemassvētki.mormon.org apmeklētāji var dalīties ar Lindsijas Stirlingas, Deivida Arčuletas, Studio C un citu populāru mākslinieku mūzikas klipiem. Mājaslapā ir ievietota arī jauna animācijas filmiņa „Iztēlojieties pasauli bez Glābēja” un informatīvais materiāls. Informācija, kurā dalīties, ir ievietota arī mormon.org sociālo mediju lapās, tai skaitā Facebook, Twitter, YouTube, Google+ un Instagram. Tāpat ir iespējams dalīties arī ar 25 GIF attēliem, kurus var izmantot, skaitot dienas līdz Ziemassvētkiem. Visi, kuri vēlas dalīties tiešsaistes materiālos, tiek aicināti izmantot haštagu #GlābējsIrDzimis.

Ņujorkas Taimskvēra apmeklētāji redzēs plakātus un video reklāmas ar Ziemassvētku vēstījumu, kas tiks pārraidīts apmeklētākajās vietās un uz 400 taksometru jumtiem visā pilsētā. 10. decembrī Baznīca reklamēs Ziemassvētku video YouTube vietnē Argentīnā, Brazīlijā un Mehiko. Ziemassvētku plakāti tiks izvietoti arī Soltleiksitijā un Sentdžordžā, Jūtas štatā; Aidahofāls, Aidaho štatā; Losandželosā, Kalifornijas štatā un Mehiko. Baznīcas apmeklētāju centros ASV, Mehiko, Londonas Haidparkā, Londonas tempļa un Hamiltonas Jaunzēlandes tempļa kompleksā tiks izvietoti displeji, kur, gaidot Ziemassvētkus, apmeklētāji varēs noskatīties Ziemassvētku video. 

Šo mēnesi garo Ziemassvētku kampaņu organizē Baznīcas Misionāru departaments. Kampaņas ietvaros pilnlaika misionāri izplatīs kartītes 29 valodās. Baznīcas vadītāji cer, ka šī programma pavērs misionāriem daudz vairāk iespēju mācīt Jēzus Kristus evaņģēliju.

„Šajos Ziemassvētkos katram no mums būs daudz iespēju atklāti atzīt savu ticību [Kristum], uzrunājot draugus, kaimiņus, darbabiedrus un paziņas,” teic elders Oukss. „Es ceru, ka mēs izmantosim šīs iespējas, lai paustu savu mīlestību pret Viņu, dalītos savā liecībā par Viņa dievišķo misiju un atjaunotu savu apņemšanos kalpot Viņam.”

Jaunā iniciatīva turpina līdzšinējo Ziemassvētku un Lieldienu kampaņu virkni, kas ir uzrunājusi miljoniem cilvēku visā pasaulē. 2014. gadā Baznīca nāca klajā ar savu pirmo Lieldienu iniciatīvu, kuras ietvaros notika nedēļu ilga kampaņa „Pateicoties Kristum”. 2014. gada Ziemassvētkos norisinājās mēnesi gara kampaņa „Viņš ir Dāvana”, kuras ietvaros tika rādīts video, kas saņēma 34 miljonus skatījumu. 2015. gada Lieldienu kampaņas video „Jo Kristus ir dzīvs” tika skatīts 30 miljonu reižu.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.