20211002_083332_JLLoyd_General_Conference.jpeg
Ziņu izlaidums

Augstākais prezidijs sniedz sīkāku informāciju par 2022. gada aprīļa vispārējo konferenci

Sievietēm un jaunietēm (tostarp tām, kurām 2022. gadā aprit 12 gadi) būs atsevišķa sesija sestdien, 2. aprīlī.

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs 2022. gada 11. februārī Baznīcas locekļiem visā pasaulē izplatīja šādu vēstuli saistībā ar 2022. gada aprīļa vispārējo konferenci.

Dārgie brāļi un māsas!

Mēs esam priecīgi paziņot par gaidāmo 192. gadskārtējo vispārējo konferenci! Augstākais prezidijs, Divpadsmit apustuļu kvoruma locekļi un citi Baznīcas Augstākie pilnvarotie un Augstākās amatpersonas dalīsies vēstījumos par Jēzus Kristus evaņģēliju.

Mēs aicinām visas sievietes un jaunietes (tostarp tās, kurām 2022. gadā aprit 12 gadi) piedalīties „Vispārējās konferences sieviešu sesijā”, kas norisināsies sestdien, 2. aprīļa vakarā. Vispārējās sesijas visiem cilvēkiem, ģimenēm un draugiem norisināsies sestdien un svētdien, 2. un 3. aprīlī.

Konference tiks pārraidīta Baznīcas satelīta sistēmā, vietnē ChurchofJesusChrist.org un citos medijos. Vispārējās konferences sesijas klātienē varēs apmeklēt ierobežots cilvēku skaits, jo Tempļa laukumā un ap to notiek plaši būvniecības darbi, tomēr ierobežots skaits biļešu tiks izplatīts stabiem un apgabaliem ASV un Kanādā. Vietējie vadītāji katrā reģionā pieņems lēmumu attiecībā uz pulcēšanos un vispārējās konferences skatīšanos sanāksmju namos.

Vispārējā konference sniedz iespēju saņemt personīgo atklāsmi, mūsdienu praviešiem un citiem vispārējiem Baznīcas vadītājiem sniedzot padomus un norādījumus. Mēs mudinām Baznīcas locekļus ieklausīties padomos, kas tiks doti, studēt tos un pielietot dzīvē. Vispārējās konferences vēstījumi tiks publicēti Evaņģēlija bibliotēkas lietotnē, vietnē ChurchofJesusChrist.org un Baznīcas žurnālos turpmākai skatīšanai un studēšanai.

Patiesi Jūsu,

Rasels M. Nelsons
Dalins H. Oukss
Henrijs B. Airings

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.