Mormon Newsroom
Ziņu izlaidums

Augstākais prezidijs paziņo par izmaiņām vispārējās konferences norisē

Turpmāk vairs netiks noturēta sestdienas vakara sesija; 2021. gada oktobra konferenci nebūs iespējams apmeklēt klātienē

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs ir paziņojis par izmaiņām Baznīcas vispārējās konferences norises kārtībā. Baznīcas konference tiek noturēta katru aprīli un oktobri.

Sākot ar šā gada oktobra vispārējo konferenci, vairs netiks noturēta sestdienas vakara sesija. Līdz šim oktobra konferences laikā tika noturēta īpaša sestdienas vakara sesija sievietēm, bet aprīļa konferencē – priesterības nesējiem. Minētās izmaiņas tiek ieviestas, ņemot vērā, ka tagad pilnīgi visas vispārējās konferences sesijas ir pieejamas ikvienam, kam vien ir vēlme tās skatīties vai klausīties.

2021. gada oktobra vispārējā konference, kas norisināsies 2. un 3. oktobrī, tiks pārraidīta no Soltleiksitijas Konferenču centra auditorijas. Konferenču centrs apmeklētājiem joprojām ir slēgts.

Vispārējā konference dod Baznīcas locekļiem un mūsu draugiem visa pasaulē iespēju – uzklausīt mūsdienu praviešu un apustuļu vēstījumus par Glābēju, Jēzu Kristu, kas tiek nodoti ar arvien visaptverošāku tehnoloģiju starpniecību.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.