templis-templa-lugsanas-saraksti.jpg
Ziņu izlaidums

Augstākais prezidijs nāk klajā ar paziņojumu par tiešsaistes sistēmu tempļa lūgšanu sarakstiem

Šī jaunā sistēma dos iespēju Baznīcas locekļiem nosūtīt templim to cilvēku vārdus, kuriem ir nepieciešama palīdzība, lai vēlāk šie vārdi tiktu pieminēti ticības pilnās lūgšanās.

Dieva lūgšana par saviem mīļajiem ir plaši izplatīta prakse starp daudziem ticīgiem cilvēkiem, kad viņi saskaras ar slimībām, ciešanām vai citiem izaicinājumiem. Daudzu reliģiju pārstāvji vienojas kopīgās lūgšanās par tiem, kuriem ir īpašas vajadzības. Svētajos Rakstos ir sastopami daudzi piemēri, kad Jēzus Kristus lūdza kopā ar ļaužu grupu un mudināja lūgt arī klātesošos.

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca grupās lūdz arī tempļos. Baznīcas locekļi tiek aicināti iekļaut to cilvēku vārdus, kuriem ir nepieciešama palīdzība, tempļa lūgšanu sarakstā. Baznīcas locekļi tad apvieno savu ticību, lūdzot Debesu Tēvu svētīt tās personas, kuru vārdi atrodas šo lūgšanu sarakstos.

Augstākais prezidijs ir paziņojis, ka ir izveidota tiešsaistes sistēma, kas ļauj Baznīcas locekļiem nosūtīt templim ģimenes locekļu vai draugu vārdus, un šie vārdi tiks ievietoti tempļa lūgšanu sarakstā. Pieprasīt iekļaut tempļa lūgšanu sarakstā kāda vārdu tagad iespējams, apmeklējot jebkuru tempļa informācijas lapu un noklikšķinot uz lūgšanu saraksta saites. Šādu pieprasījumu var iesniegt arī caur mobilās aplikācijas „Baznīcas locekļu rīki” sadaļu „Tempļi” (Android operētājsistēmām sākot ar 2020. gada 25. augustu un iOS operētājsistēmām sākot ar 2020. gada 1. septembri). Tiklīdz vārdi ir ievadīti, tie tiek nosūtīti uz attiecīgo templi (vai uz tuvāko atvērto templi, ja šis templis ir slēgts).

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.