Ziņu izlaidums

Atjaunotās ieteikšanas iespējas palīdz jūsu draugiem tikties ar misionāriem

Tagad jūs varat strādāt tieši ar misionāriem

Misionāri
Misionāri māca kopā ar Baznīcas locekļiem, izmantojot attālināto pieslēgšanos© 2020 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
 

Nesenie atjauninājumi misionāru ieteikšanas sistēmā Baznīcas locekļiem, kas tika izlaisti septembra sākumā, palīdz draugiem tikties ar misionāriem vienkāršākā un uzlabotā veidā.

Baznīcas loceklis Kenets Bogss (KB) jaunā video dalījās savā pieredzē par to, kā palīdzējis savam draugam tikties ar misionāriem. „Es jau kādu laiku domāju par Krisu. Mēs uzaugām kopā kopš pamatskolas laika, bet es viņam nekad nebiju teicis, ka esmu Baznīcas loceklis.”

KB kopā ar draugu Maiku Madsenu iepazīstināja ar evaņģēliju Krisu un Keitiju Bušus — pāri, kas bija meklējis baznīcu un lielāku saikni ar reliģiju savā dzīvē. „Es atceros, kā es vienkārši piesaucu Dievu pēc padoma un palīdzības,” Kriss teica. „Un apmēram pēc vienas vai divām nedēļām man piezvanīja mans bērnības draugs KB. … Kad viņš man pateica, [ka viņš ir Baznīcas loceklis], es biju nedaudz pārsteigts, taču es zināju, kāds cilvēks viņš ir, un es zinu, ka, ja viņš ir Baznīcas loceklis, tad acīmredzot tam ir kāds iemesls.

Keitija un Kriss pēc Maika un KB apciemojuma piekrita tikties ar misionāriem. Kriss atceras: „Maiks patiesībā sazinājās ar misionāriem mūsu vietā, un viņi man piezvanīja, kad nebija aizritējušas pat 30 minūtes.

Ieteikšanas process

Atjaunotais ieteikšanas process ir izstrādāts ar mērķi nekavējoties savienot misionārus un Baznīcas locekļus, kuri vēlas ieteikt kādu klausītāju, lai viņi varētu plānot tādu pieredzi, kas palīdzēs viņu draugam vislabāk iesaistīties evaņģēlija nodarbībās.

Kad jūsu draugs vai paziņa piekrīt tikties ar misionāriem, jums vienkārši ir jāaizpilda ieteikuma veidlapa, izmantojot Baznīcas locekļu rīku lietotni (pieejama Apple vai Android) vai ieteikumu lapu vietnē ChurchofJesusChrist.org. Jūs arī varat atstāt misionāriem savu kontaktinformāciju un īsu vēstulīti.

Kad veidlapa ir iesniegta, ar jums sazināsies māsa misionāre, kura ir norīkota palīdzēt darbā ar Baznīcas locekļu ieteikumiem. Viņa nozīmēs ieteikumu uz pareizo apgabalu un palīdzēs jums sazināties ar vietējiem misionāriem.

Vietējie misionāri kopā ar ieteikumu saņems arī jūsu kontaktinformāciju. Tas jums ļauj ar vietējiem misionāriem pārrunāt jūsu drauga situāciju un vajadzības. Jūs varat ar viņiem runāt par to, kā palīdzēt jūsu draugam gūt lielisku pieredzi. Turklāt jums ir iespēja piedalīties tik misionāru nodarbībās, cik vien to vēlaties.

Kopīga mācīšana

Misionāriem tiek mācīts, ka, saņemot no Baznīcas locekļiem kādu ieteikumu, uz to būtu jāraugās kā uz kaut ko ļoti vērtīgu,” teica elders Markuss B. Nešs no Septiņdesmitajiem. „Kad misionāri saņem ieteikumu, viņiem tiek mācīts pajautāt, kā viņi var vislabāk palīdzēt jūsu draugam. Baznīcas locekļiem un misionāriem strādājot kopā, Tas Kungs iedvesmos viņus jēgpilnas pieredzes radīšanā, lai palīdzētu jūsu draugiem tuvoties Jēzum Kristum.

Par strādāšanu ar Bušu ģimeni Maiks teica: „Laiks, kurā mēs dzīvojam, ir neticams, jo mēs ar manu draugu KB varējām piedalīties katrā misionāru nodarbībā. Mūsu mazie telefoni bija nolikti uz galda, un tas ir gandrīz tā, it kā mēs būtu vienā telpā.

Jaunais interaktīvais process pavērs durvis, lai atbalstītu un iedrošinātu jūsu draugus, kuri interesējas par Jēzus Kristus evaņģēliju. Šīs izmaiņas ieteikšanas procesā pašlaik tiek piedāvātas 33 valodās. Apmācība par šiem centieniem un to paplašināšana tiks īstenota nākotnē.

Lai uzzinātu vairāk vai lai nosūtītu ieteikumu, apmeklējiet vietni churchofjesuschrist.org/referrals.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.