Mormon Newsroom
Ziņu izlaidums

2021. gada aprīļa vispārējā konference tiks noturēta tikai virtuāli

Ņemot vērā pastāvīgās bažas par sabiedrības veselības stāvokli visā pasaulē, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Augstākais prezidijs ir paziņojis, ka 2021. gada aprīļa vispārējā konference tiks noturēta tikai virtuālajā vidē.

Aprīļa konference noritēs pēc tā paša parauga kā 2020. gada oktobra konference: tā tiks translēta no Konferenču centra auditorijas Tempļa skvērā; klātienē piedalīsies tikai runātāji un viņu laulātie; sanāksmēs tiks izmantoti dziesmu ieraksti no iepriekšējo vispārējo konferenču sesijām. Augstākais prezidijs ir teicis: „Tā kā mēs esam pasaules mēroga organizācija, mums ir pienākums būt par krietniem pilsoņiem un rīkoties piesardzīgi saistībā ar tik unikālu pasākumu kā vispārējā konference, kas parasti Soltleiksitijā pulcē apmeklētājus no visas pasaules.”

Visas 2021. gada aprīļa konferences sesijas tiks pārraidītas tiešraidē vietnē broadcasts.ChurchofJesusChrist.org. Sesijas būs pieejamas arī lietotnē Evaņģēlija bibliotēka, caur pēdējo dienu svēto multimediju kanālu, radio, televīzijas un satelīta pārraidēm, kā arī citiem digitālajiem kanāliem. Detalizētu iespēju sarakstu skat. vietnē 5 Ways to Watch or Listen to October 2020 General Conference Live (Pieci veidi, kā skatīties vai klausīties 2020. gada oktobra vispārējās konferences tiešraidi).

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.