Ziņu izlaidums

Šīs nedēļas vispārējā konference solās būt neaizmirstama

Šajā divu dienu konferencē galvenā uzmanība tiks vērsta uz Jēzus Kristus evaņģēlija Atjaunošanu

190–tā ikgadējā Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas vispārējā konference (2020. gada 4.–5. aprīlī) atšķirsies no visām citām iepriekš rīkotajām konferencēm Baznīcas vēsturē.

 

Tam ir divi galvenie iemesli. Pirmkārt, 2020. gadā aprit 200 gadu kopš Džozefa Smita sākotnējās vīzijas, kurā viņš redzēja Dievu Tēvu un Viņa Dēlu Jēzu Kristu — šis fundamentālais notikums aizsāka to, ko Baznīca dēvē par Kristus evaņģēlija Atjaunošanu. Pagājušajā oktobrī prezidents Rasels M. Nelsons paziņoja pēdējo dienu svētajiem, ka šī aprīļa konference būs īpaša. Viņš teica, ka tā būs ne tikai unikāls notikums, bet „atšķirsies no jebkuras iepriekšējās konferences” tāpēc, ka tās centrālais motīvs būs Atjaunošana.

Šīs nedēļas konference ir neparasta vēl viena iemesla dēļ. Šī konference tiks pārraidīta vienīgi digitāli. Katra no piecām sesijām (trīs sestdien un divas svētdien) tiks pārraidīta no mazas auditorijas Tempļa skvērā. Augstākais prezidijs prezidēs šajās sesijās un tās vadīs, un tajās piedalīsies tikai tie, kas ir aicināti uzstāties vai teikt lūgšanu. Konferences mūzika ir ierakstīta iepriekš.

Pirms katras vispārējās konferences Baznīcas vadītāji velta daudzas stundas, sagatavojot cerības un uzmundrinājuma pilnus vēstījumus, kas pamatoti Jēzus Kristus evaņģēlijā. Viņu sprediķi, kā arī Tempļa skvēra Tabernakla kora un orķestra mūzika ir domāta visai pasaulei. Neatkarīgi no reliģiskās pārliecības (vai tās neesamības) visi ir aicināti padarīt 2020. gada aprīļa vispārējo konferenci par daļu no saviem cerības meklējumiem šajos nedrošajos laikos. Uzmanības centrā būs vēstījumi par patiesību un iedvesmu.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.