Ziņu izlaidums

#Pateicotiesviņam: Baznīca laidusi klajā Lieldienu video par Jēzu Kristu

„Mūsu reliģijas pamatprincips ir ... liecība par Jēzu Kristu — ka Viņš nomira, tika apglabāts un trešajā dienā augšāmcēlās, un uzkāpa Debesīs; un viss pārējais, kas attiecas uz mūsu reliģiju, ir tikai iepriekš minētā papildinājums.” /Džozefs Smits, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas dibinātājs/

Sākot ar 13. aprīli tiek uzsākts Lieldienu projekts, kura ietvaros baznīcas sociālajos medijos tiek publicēti īpaši vēstījumi, liecības un video par Kristu. Šajā projektā ar nosaukumu „Pateicoties Viņam” (tvitera haštags #Pateicotiesviņam) Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca pasludina ticību tam, ka Jēzus Kristus ir Dieva Dēls, kurš ir pārvarējis ciešanas un nāvi visu pasaules vīriešu un sieviešu labā.

„Lieldienās mēs svinam to, ka trešajā dienā Jēzus Kristus augšāmcēlās no mirušajiem. Šī patiesā mācība ne vien kalpo par pamatu mūsu ticībai, bet arī sniedz atbildi uz pašiem būtiskākajiem dvēseles jautājumiem,” teic Gregs Drūbejs, mormon.org vadītājs. „Mēs esam laiduši klajā šo video par Kristu, jo vēlamies palīdzēt tiem, kas vēlas otro iespēju vai kuriem tuvinieku zaudējums licis aizdomāties par pēcnāves dzīvi.”
 

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.