Ziņu izlaidums

Ģimenes vēstures bibliotēka pārdēvēta par FamilySearch bibliotēku

Ģimenes vēstures bibliotēka, kas atrodas Soltleiksitijas Tempļa skvērā, tagad ir pazīstama kā FamilySearch biblioteka. Arī Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas ģimenes vēstures centri, kuru visā pasaulē ir vairāk nekā 5700, tagad tiks saukti par FamilySearch centriem.

FamilyHistoryLibrarySLC01
FamilyHistoryLibrarySLC01
FamilySearch bibliotēka Soltleiksitijā, Jūtas štatā, Amerikas Savienotajās Valstīs2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Šīs nelielās izmaiņas mums atgādina par daudzajiem svarīgajiem — un bezmaksas — ģenealoģijas resursiem, kas pieejami ikvienā no šīm ēkām.

Jēzus Kristus Baznīcā un Dieva laimes iecerē ģimenei ir centrālā loma. Mēs aicinām jūs apmeklēt FamilySearch bibliotēku vai vietējo FamilySearch centru, lai atklātu savas saknes un to, kā jūsu priekšteči ir veidojuši to, kas jūs esat šodien. Jūs atradīsiet personalizētu palīdzību un piekļuvi tehnoloģijām un ekskluzīviem pierakstiem.

Apmeklējiet FamilySearch bibliotēkas mājaslapu, lai uzzinātu darba laiku un to, kur atrodas jums tuvākais FamilySearch centrs.

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.